» Wieści » Potężny wyciek materiałów z Wiedźmina 3

Potężny wyciek materiałów z Wiedźmina 3

|

Potężny wyciek materiałów z Wiedźmina 3

Na skutek włamania na konto Google Drive, wykorzystywane przez CD Projekt RED, wykradziono ponad czterdzieści plików zawierających szczegóły dotyczące produkcji i zawartości Wiedźmina 3. W materiałach, które wciąż znajdują się w sieci, znaleźć można szczegółowe opisy zadań pobocznych, postaci, potworów czy lokacji, a także listy animacji, efektów i kluczowych dla fabuły flashbacków. Całości towarzyszą dziesiątki szkiców koncepcyjnych i inspiracji.

 

Deweloperzy nie wydali jeszcze oficjalnego komunikatu, natomiast na oficjalnym forum gry pojawiła się informacja od moderacji:

W ostatnich godzinach w internecie pojawiły się informacje, jakoby wyciekły robocze materiały i informacje z nachodzącego Wiedźmina 3: Dziki Gon. Nie wiemy, czy są to materiały prawdziwe, czy jest to może kiepski dowcip.

Jeśli są to jednak prawdziwe materiały, to są one własnością intelektualną CDP RED, która ujrzała światło dzienne w wyniku cyfrowej kradzieży - w związku z tym przedstawianie rzeczonych materiałów na forum jest nielegalne. Nie wspominamy już o możliwych ogromnych spoilerach i psuciu zabawy wielu graczom.

Do momentu zajęcia przez CDP oficjalnego stanowiska na rzeczony temat, wszystkie materiały oraz dyskusje dot. wycieku będą usuwane z forum. Prosimy o powstrzymanie się od ich wysyłania, dzielenia się linkami, wrzucania materiałów, oferowania wymiany treści via PW itd. 
Uporczywe postowanie wiadomych treści będzie karane.

Oprócz wielu informacji mogących zepsuć zabawę nieostrożnym internautom w wykradzionych materiałach znajduje się obszerny plik opisujący aktualne postępy w pracy nad grą. Dowiadujemy się z niego, że już 16 lutego została ukończona wersja alpha. Na tym etapie gotowe są wszystkie elementy projektowe, a całą grę można przejść na wszystkich platformach. Gotowy jest polski tekst wszystkich zadań głównych i pobocznych oraz prawie wszystkie dialogi. Wciąż pojawiają się błędy, jednak crash nie może się zdarzać częściej niż raz na dwie godziny.

Wydajność Wiedźmina 3 na PC jest ponadto lepsza niż na konsolach.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: NeoGAF
Tagi: The Witcher | CD Projekt RED | The Witcher 3 | The Witcher 3: Wild Hunt | Wiedźmin 3 | Wiedźmin 3: Dziki Gon


Czytaj również

Komentarze


Fenris

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1

Wykradzionych, tak tak. ;)

22-06-2014 19:16
gower
   
Ocena:
+1
Sugerujesz, że zostały wypuszczone specjalnie? Cóż, nie zostały. Zdradzanie zakończeń gry i szczegółowych rozpisek zadań to nie jest dobra strategia marketingowa:p
22-06-2014 21:01
Malaggar
   
Ocena:
0

Nie ma to jak profesjonalne zabezpieczenia!

22-06-2014 22:51
katholhoo
   
Ocena:
+1

Nie ma to jak profesjonalne zabezpieczenia!

Nie ma to jak outsorcowanie chmury. Ale i tak - obstawiam udział czynnika wewnętrznego w wycieku... no chyba że ktoś z dostępem do tych materiałów miał hasło ZAQ12WSX, LETMEIN, TRUSTNO1 albo ABC123. I oczywiście brak wprowadzonej dwuetapówki. :)

OWNER: Michał Stec

A pamiętam jak prowadził nam Młotka i Cyberćpunka w Liceum... daleko gnojek zaszedł. Ale to w znacznym stopniu dodaje prawdziwości tym materiałom, bo jego udział w pracy nad W3 można potwierdzić.

http://comicsshutup.files.wordpress.com/2012/08/spiderman-desk.png

23-06-2014 10:06
Cherokee
   
Ocena:
0

Richard Dekkard odpowiada tam za animację, a nie za SI? 

zawiedziony.jpg

23-06-2014 12:15
Malaggar
   
Ocena:
+1

Rick Dekard to odpowiada za łapanie replikantów, a nie animację.

23-06-2014 12:33
Malaggar
   
Ocena:
0

E, oszukali nas. Miały być takie wypasy tajne, a tam nic prawie nie ma czego byśmy nie wiedzieli!
Moje źródło nie kłamie!

23-06-2014 15:25

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.