» Wieści » Polter wspiera Miłogosta Reczka

Polter wspiera Miłogosta Reczka

18-05-2020 20:02 | Jan 'gower' Popieluch

Polter wspiera Miłogosta Reczka

W ramach akcji Drużyna Wiewióry trwa zbiórka środków na leczenie Miłogosta Reczka, znanego z roi Talara w serii gier Wiedźmin CD Projektu RED. Serwis Poltergeist przekazał na licytacje trzy zestawy książek.

Dodatkowy próg do odblokowania: Jeśli wylicytowana suma wszystkich zestawów łącznie przekroczy 600 zł, do każdego z nich dorzucimy La Belle Sauvage – pierwszy tom nowego cyklu Phillipa Pullmana.

1. "Corey & Butcher" AKA "Expanse i przyjaciele"

Gwiazdą pierwszego zestawu jest cykl Expanse Jamesa Coreya w nowym wydaniu Wydawnictwa MAG. Uzupełniają go dwa ostatnie tomy Akt Dresdena i powieść z uniwersum WoW.

2. Młoda polska fantastyka AKA Polki i Polacy

W tym zestawie zebraliśmy powieści polskich autorek i autorów fantastycznych. Są to książki, które ukazały się przez ostatnie półtora roku, albo całe cykle, których ostatnie tomy zostały wydane w tym okresie.

3. Dojrzewająca polska fantastyka AKA Polskie Metro

W tym zestawie zabraliśmy powieści polskich autorek i autorów fantastycznych, które już zdążyły dojrzeć na sklepowych i bibliotecznych półkach. Są to książki z uniwersum Metro oraz powieści Martyny Raduchowskiej. Te drugie były również na zeszłorocznej licytacji, więc gdyby znowu wygrała ta sama osoba, coś poradzimy.

Wszystkie wymienione niżej pozycje są całkowicie nowe (a niektóre nawet zafoliowane przez wydawców) i pochodzą z naszego zbioru egzemplarzy patronackich. Cały zysk z licytacji zostanie przekazany na konto Fundacji im. Darii Trafankowskiej zajmującej się Miłogostem Reczkiem.

Drużyna Wiewióry to fandomowa inicjatywa, która zawiązała się we wrześniu 2018 roku, aby zebrać pieniądze potrzebne na zakup onkologicznego leku Avastin na terapię Anny 'Wiewióry' Płócienniczak-Babilon. Dobicie do potrzebnej kwoty 100 tys. zł zajęło miesiąc. Po pierwszym sukcesie Fandomowa Grupa Wsparcia podjęła się kolejnych wyzwań. Najnowszym z nich jest zbiórka na koszty leczenia Miłogosta Reczka, który w wyniku złamania kręgosłupa zachorował na szpiczaka – złośliwy nowotwór. Zachęcamy do udziału.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Drużyna Wiewióry
Tagi: Wiedźmin | Miłogost Reczek | Drużyna Wiewióry (Fandomowa Grupa Wsparcia) | Poltergeist


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.