» Wieści » Polski shooter Outriders otrzyma nowy dodatek

Polski shooter Outriders otrzyma nowy dodatek

22-04-2022 07:43 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Polski shooter Outriders otrzyma nowy dodatek

Outriders, kooperacyjna strzelanka RPG od polskiego studia People Can Fly wydana w ubiegłym roku, wkrótce doczeka się rozszerzenia. Na 30 czerwca bieżącego roku wyznaczono datę premiery dodatku Worldslayer, który wprowadzi nowe poziomy, wrogów, bronie i możliwości rozwoju postaci. Zachecamy do zapoznania się ze zwiastunem!

Dla przypomnienia, Outriders są dostępni na PC, PS4, PS5, XONE oraz XSX|XSS.

Możesz jeszcze bardziej rozwinąć i ulepszyć styl gry swojej postaci dzięki nowym, potwornym wyzwaniom, broni, modyfikacjom i wyposażeniu, a także hybrydom drzewek klasowych i drzewka paxów.

Wytrwaj w kampanii, a zmierzysz się z jeszcze większymi potwornościami podczas prób Tarya Gratar, zupełnie nowego wyzwania końcowego etapu gry. W połączeniu z punktami wstąpienia stanowią one nowy, długotrwały system progresji dla najbardziej zaangażowanych graczy.

Wykaż się też w nowych poziomach apokalipsy – każdy z nich (aż do 40) zwiększa twoje szanse na zdobycie niesamowitego, apokaliptycznego wyposażenia z trzecim miejscem na modyfikację, które zapewni ci zupełnie nowe możliwości.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Outriders


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.