Manasypow Dmitrij, Droga stali i nadziei
» Wieści » Pół miliona gier CDP w Biedronce

Pół miliona gier CDP w Biedronce

20-01-2014 20:43 | Jan 'gower' Popieluch

Pół miliona gier CDP w Biedronce

Giermasz to cykliczna akcja CD Projektu, w ramach której wydawca wyprzedaje swoje gry w bardzo niskich cenach. W zeszłym roku po raz pierwszy zamówienia składane były w Internecie, a punkty odbioru znajdowały się w siedmiu miastach. Najnowsza odsłona zostanie natomiast zorganizowana przy współpracy z siecią sklepów Biedronka. Od 10 do 23 lutego przecenionych zostanie pół miliona sztuk ponad trzystu tytułów.

Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CDP.pl, mówi:

Cykliczne wyprzedaże gier z katalogu firmy CDP.pl, funkcjonujące pod wiele mówiącą nazwą Giermasz, pozostają od wielu już lat bardzo istotnym punktem w kalendarzach rodzimych Graczy. Zaproponowana przez nas formuła udostępniania produktów wysokiej jakości w bardzo niskich cenach spotkała się z tak dużą aprobatą ze strony konsumentów, że zdecydowaliśmy się wznieść ją na jeszcze wyższy poziom. Dzięki współpracy z siecią sklepów Biedronka, będącą jednym z ulubionych miejsc zakupów w Polsce, nasza oferta dotrze do jeszcze większej liczby Graczy, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, wieku, czy też preferowanych gatunków. Tak znaczne rozszerzenie kanałów dystrybucji  bez wątpienia sprawi, iż Giermasz stanie się marką jeszcze bardziej rozpoznawalną, a co najważniejsze – idealnie odpowiadającą na potrzeby konsumentów.

Wśród gier dostępnych na Giermaszu znajdą się między innymi Aliens: Colonial Marines, Dirt 3, StarCraft wraz z dodatkiem Broodwar, Worms Revolution: Deluxe Edition Red Faction. Wszystkie tytuły dostępne w ramach akcji sprzedawane będą w cenie 9,99 zł.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalny blog CDP
Tagi: Giermasz | Giermasz 2014 | Biedronka


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

johnybluecaterpillar
   
Ocena:
0

podawanie linku do edycji z 2013 roku(!)  w tekście jest nawet zabawne. 

na stronie cdaction piszą że za dyche będzie epic mickey2, zobaczymy czy to nie pomyłka.

20-01-2014 21:01
gower
   
Ocena:
+2

Co jest dokładnie zabawnego w podawaniu takiego linku? Nie wiem, czy zauważyłeś, ale zdanie, w którym się on znajduje, zaczyna się od "W zeszłym roku".

20-01-2014 21:09

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.