» Wieści » Pokazano nowy zwiastun Cities Skylines II

Pokazano nowy zwiastun Cities Skylines II

|

Pokazano nowy zwiastun Cities Skylines II

24 października odbędzie się oficjalna premiera Cities Skylines II, czyli kontynuacji najpopularniejszej gry o budowaniu miast ostatniej dekady. Z tej okazji już teraz w sieci zamieszczono premierowy trailer zapowiadający tę produkcję, za którą odpowiada studio Colossal Order Ltd. – zachęcamy do oglądania.

Jeśli możesz sobie to wyobrazić, możesz to zbudować!

Buduj miasto i zarządzaj nim bez barier. Cities: Skylines II z kompleksowym systemem symulacji i tętniącą życiem gospodarką wystawi na próbę twoje umiejętności decyzyjne i pozwoli ci budować miasta marzeń. Przygotuj się na najbardziej realistyczny symulator budowy miasta o nowej, imponującej skali.

Twoje miasto będzie ewoluować i reagować na podejmowane decyzje. Dynamiczny i stale zmieniający się świat postawi przed tobą wyzwania i odpowiednio cię wynagrodzi. Daj upust kreatywności i wykorzystaj umiejętności planowania strategicznego, aby przekształcić miasto w tętniącą życiem metropolię przyciągającą tłumnie przedsiębiorców, mieszkańców i turystów. Możesz projektować wszystko od dzielnic mieszkaniowych po gwarne śródmieścia – możliwości jest bez liku. Pokonuj zawiłości związane z administrowaniem miastem oraz zaspokajaj potrzeby i wymagania obywateli.

Zobacz, jak z czasem miasto rośnie i się zmienia. Oszałamiająco piękna i szczegółowa grafika w Cities: Skylines II sprawi, że twoje miasto ożyje.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Cities Skylines II | Cities Skylines


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.