» Wieści » Pojazdy w BFBC2

Pojazdy w BFBC2

08-02-2010 23:49 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Pojazdy w BFBC2
Już w marcu premiera najnowszego Battlefielda. Tymczasem obejrzeć możemy plansze przedstawiające wszystkie 14 pojazdów, które pojawić się mają w grze. Co ciekawe, nie ma wśród nich żadnych samolotów. Cały materiał znajdziecie tutaj.
Źródło: News4Gamers
Tagi: Battlefield: Bad Company 2


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Deckard
   
Ocena:
0
Brak samolotów to nie zaskoczenie, tylko rozsądna decyzja podyktowana doświadczeniami z BF2, gdzie gołym okiem widać, kto decyduje o wygranej na airmapach (bynajmniej smigłowce). Dodatkowo już w poprzednich grach (chociażby w BF2142) pojazdy powietrzne przeszły taką metamorfozę, iż bliżej im było manewrowością i wrażliwością na atak do śmigłowców, niż myśliwców.

Trochę o fotach:

1. wprowadzają identyfikację przyjaciel-wróg w minach - z jednej strony ok, ale z drugiej rozsądek i planowanie idzie teraz w kąt - wystarczy zaminować całą trasę i tak czy inaczej naszych sił to nie zablokuje.

2. Blackhawk: zamiast planowanych 4 + załogi teraz przewozić będzie pilota, strzelca i trzech żołnierzy. W porównaniu z BF2 czy 2142 maleje siła desantu (już nie wspominam o Hindzie zrzucającym zaledwie 2 żołnierzy).

3. Quady - rewelacja. Małe, szybkie, zwrotne.

4. Czujniki ruchu w czołgach - świetna sprawa: widać, iż EA począwszy od 2142 zaczyna wprowadzać unlocki mające wyrównać szanse uczciwych graczy z bucami używającymi wallhacków.

5. Dalej podtrzymują legendę z użyciem działka M95 przeciwko pilotom śmigłowców szturmowych. Widziałem to dwa razy przez 3 lata gry: raz snajper zdjął mojego pilota w stojącym na lądowisku śmigłowcu, innym razem zestrzeliłem śmigłowiec zwiadowczy (ale nie trafiłem w pilota, tylko kadłub). No ale skoro zdejmowałem już śmigłowce ze stacjonarnej wyrzutni pocisków przeciwczołgowych, to kto wie ;)
Na szczęście będzie też przenośna wyrzutnia pocisków samonaprowadzanych.
09-02-2010 16:26

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.