» Wieści » PoP: The Forgotten Sands - nowe informacje

PoP: The Forgotten Sands - nowe informacje

|

PoP: The Forgotten Sands - nowe informacje
Ubisoft podał informację dotyczącą umiejscowienia wydarzeń z nowej odsłony Prince of Persia. Akcja The Forgotten Sands (Zapomniane Piaski lub Piaski Zapomnienia) ujawni co działo się z księciem pomiędzy wydarzeniami z The Sands of Time (Piaski Czasu) a tymi przedstawionymi w Warrior Within (Dusza Wojownika).

Główny bohater po raz kolejny wyląduje w uniwersum The Sands of Time, które w ocenie dystrybutorów jest najciekawszą linią czasową, którą jak dotąd odwiedził książę. Producenci zadbają również o mroczny charakter naszego herosa i jego przygód. Nie jest on już bowiem tak naiwny jak w oryginale, a jego historia staje się dużo bardziej pesymistyczna. Akcja opowiadać będzie o spotkaniu z naszym bratem Malikiem. Jego miasto zostaje zaatakowane przez piaskową armię, którą przyzwał by ratować siedem królestw. Domyślacie się już kto będzie musiał uratować miasto?

W zadaniu tym pomoże nam szereg umiejętności. Do dobrze nam wszystkim znanego cofania czasu dojdzie między innymi kontrola żywiołów, w tym wody. Wszystko to przyda się w starciu z przeciwnikami, a tych brakować na pewno nie będzie. Twórcy zapowiadają blisko 50 różnych rodzajów straszydeł, które staną na naszej drodze. Ciekawostką jest fakt, iż system walki został pozbawiony umiejętności bloku, a zamiast tego zostaną niezwykle rozwinięte uniki. Stosunek ilości pojedynków do czasu poświęconego na skakanie po ścianach to mniej więcej 50 na 50.

Gra zawita na półkach sklepowych w Europie już 20 Maja. Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać!
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: VG247
Tagi: Prince of Persia | Prince of Persia: Forgotten Sands | Ubisoft


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.