» Wieści » Płatne dodatki do Wiedźmina

Płatne dodatki do Wiedźmina

08-04-2015 21:25 | Jan 'gower' Popieluch

Płatne dodatki do Wiedźmina

CD Projekt RED zapowiedział dwa duże DLC do trzeciej części serii Wiedźmin. Zaplanowane na ten i przyszły rok Serce z kamienia oraz Krew i wino to dodatki fabularne, które zapewnią łącznie ponad 30 godzin dodatkowej rozgrywki.

Serce z kamienia zabierze Geralta do Oxenfurtu i na Ziemie Niczyje. Mroczna kilkunastogodzinna intryga skupi się wokół tajemniczego Pana Lusterko.

Krew i wino natomiast to dwudziestogodzinny dodatek osadzony w nieobecnym dotąd w grach regionie Kontynentu – Toussaint. Bajeczne księstwo znane z Pani Jeziora Andrzeja Sapkowskiego skrywa krwawy sekret i zło, które tylko wiedźmin może pokonać.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Marcin Iwiński, współzałożyciel CD Projektu, tak komentuje zapowiedź

Pamiętamy czasy, kiedy rozszerzenia do gier dostarczały graczom całą masę naprawdę fajnych rzeczy. Dziś często dostajemy nowy kostium dla postaci lub nową broń, i to niekoniecznie za darmo. W przeszłości często powtarzałem, że jeśli kiedykolwiek zdecydujemy się wypuścić płatny dodatek do Wiedźmina, zaprojektujemy go tak, aby gracze nie czuli się przez nas oszukani. Dlatego dodatki do Dzikiego Gonu będą dłuższe niż niejedna gra.

Przy okazji zapowiedzi, dajemy graczom możliwość zakupu pakietu dodatków, ale chciałbym podkreślić jedną rzecz: jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, nie kupujcie ich teraz. Poczekajcie na recenzje, pooglądajcie filmy w sieci – nie chcemy abyście kupowali cokolwiek w ciemno.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona gry Wiedźmin
Tagi: Wiedźmin 3: Dziki Gon | The Witcher 3: Wild Hunt | Serce z kamienia | Krew i wino | The Witcher | CD Projekt RED


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.