» Pirate Hunter

Pirate Hunter

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Pirate Hunter
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Pirate Hunter
Producent: DIOsoft
Wydawca: Noviy Disk
Dystrybutor polski: CITY Interactive
Data premiery (świat): 10 września 2009
Data premiery (Polska): 24 października 2010
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 11 GB HDD, Windows XP/Vista
Nośnik: 1 DVD
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 19,99 zł

Pirate Hunter będzie pierwszym dziełem DIOsoft. Piecze nad produkcją objęło Noviy Disk, natomiast w Polsce grę wyda CITY Interactive.

Bohaterem gry jest Eddie Jackson - były członek elitarnego Navy SEALs. Były, ponieważ teraz toczy spokojne życie - do momentu, gdy statek na którego pokładzie znajdowała się jego żona, zostaje porwany. Postanawia on zatem ponownie chwycić za spust - dołącza do organizacji najemników i wyrusza na poszukiwania swojej ukochanej. Oczywiście nie sam - wspomagać go będą właśnie najemnicy.

Główny wątek składa się z 25 misji. Na dodatek, gra będzie miała nieliniowy przebieg, dzięki czemu będziemy mogli poświęcić się eksploracji lub też zdecydować możemy się na wykonanie misji pobocznej. Co ciekawe, zadania te będą generowane losowo. Za każdą wykonaną misję (zarówno główną jak i poboczną) otrzymywać będziemy pieniądze. Może się okazać jednak, że nie pokryją one kosztów, jakie ponieśliśmy przed jej wykonaniem.

W nasze ręce oddane zostanie 50 rodzajów broni, gdzie obok pistoletów czy karabinów szturmowych znaleźć możemy takie perełki, jak broń podwodna. Oczywiście naszym jedynym wsparciem nie będzie broń, którą mamy w rękach - dużą pomocą okazują się być najemnicy. Tych będzie dziewięciu i różnić będą się nie tylko trzymaną bronią, ale również charakterem i upodobaniami. Po każdej z misji jednak oczekiwać będą wypłaty.

W grze użyty zostanie autorski silnik, DIOsoft Engine. Wykorzystywać on będzie najnowocześniejsze technologie graficzne oraz fizyczne, przez co grafika stać ma na najwyższym poziomie.

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Pirate Hunter

Filmy

» Trailer Pirate Hunter

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.