» Wieści » Pierwszy dodatek do Heroes VI

Pierwszy dodatek do Heroes VI


Pierwszy dodatek do Heroes VI
Ubisoft zapowiedział pierwsze DLC do Might & Magic: Heroes VI. Pirates of the Savage Sea zadebiutuje 12 lipca w wersji cyfrowej w cenie 9,99 Euro oraz pudełkowej - 39,99 zł. Wcielimy się w rolę Craga Hacka, a za zadanie będziemy musieli wyjaśnić przyczynę tajemniczego znikania statków na tytułowym morzu. Rozszerzenie pozwoli na około 10 godzin dodatkowej rozgrywki oraz wprowadzi kilka map, artefaktów oraz to, czego fanom brakowało od początku, czyli widoku miast.
Źródło: vg247
Tagi: Might & Magic: Heroes VI


Czytaj również

Komentarze


Nuriel
   
Ocena:
+1
40 zł to jednak nieco zbyt drogo jak na jedną kampanię. Z drugiej strony, jej autorem jest słynny w herosowym fandomie Marzhin, twórca kampanii/modu "Legend of The Ancients" do HV, więc na pewno będzie ona na bardzo wysokim poziomie. Ale jednak... trochę drogo.
16-06-2012 19:38
Radnon
   
Ocena:
0
Biorąc pod uwagę zawartość to rzeczywiście cena dość wysoka, ale z drugiej strony twórcy potrafią życzyć sobie takie kwoty za znacznie mniej zabawy niż 10 godzin.

Osobiście jednak liczyłem, że w dodatku dostaniemy jakieś nowe miasta, bo dobór tych z podstawki jakoś nie do końca mi leży.
16-06-2012 20:16
Sting
    Powinniśmy przynajmniej...
Ocena:
+3
...dostać losowy generator map. Jego brak zabija tę grę.
16-06-2012 22:41

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.