» Phantom Doctrine

Phantom Doctrine

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

Phantom Doctrine
7.5
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Phantom Doctrine
Producent: CreativeForge Games
Wydawca: Good Shepherd Entertainment
Data premiery (świat): 14 sierpnia 2018
Data premiery (Polska): 14 sierpnia 2018
Strona WWW: www.goodshepherd.games/games/phanto...
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Sugerowana cena wydawcy: 142,99 zł

Phantom Doctrine to turowy thriller szpiegowski osadzony w świecie intryg, kontrwywiadu i paranoi. Gracze przewodzić będą tajnej komórce szpiegowskiej i zmierzą się z globalną konspiracją, wykorzystującą napięcia na świecie do wywierania wpływu i kontroli. Agenci werbowani z różnych krajów i organizacji, badania nad nowymi technologiami czy wysublimowane techniki przesłuchań, będą mogły nie raz zaważyć o zwycięstwie lub porażce.

Kampania dla jednego gracza umożliwi wcielenie się w dawnego podwójnego agenta KGB lub zbuntowanego agenta CIA – specjalisty od mokrej roboty, a zależnie od wyboru bohatera historia gry opowiadana będzie z innej perspektywy. Misje w Phantom Doctrine  zostały zaprojektowane tak, by dać jak największą swobodę wyboru – gracze będą mieli możliwość kontroli nad działaniami swojej siatki agentów, wysyłając ich na misje do bezpośredniej walki w pełnym uzbrojeniu lub do infiltracji wrogich komórek poprzez przyjęcie fałszywej tożsamości i działanie z ukrycia.

Oprócz ponad 40-godzinnego trybu jednoosobowego,  w ręce graczy zostanie przekazany także tryb multiplayer, w którym rozgrywać będzie można mecze 1v1. Co więcej, po ukończeniu kampanii, będzie można rozpocząć ponownie rozgrywkę w trybie Nowej Gry Plus, która zawierała będzie także nowe elementy fabularne. Wszystko w pełnej wersji gry w cenie 142,99 zł.

O odpowiednią oprawę muzyczną, pełną klimatu klasycznych filmów szpiegowskich, zadbał wielokrotnie nagradzany kompozytor Marcin Przybyłowicz (odpowiedzialny chociażby za udźwiękowienie trzeciej części gry Wiedźmin).

Źródło: Informacja prasowa

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Phantom Doctrine | CreativeForge Games | Good Shepherd Entertainment


Czytaj również

Phantom Doctrine
Szpiedzy tacy jak my
- recenzja
Relacja z Gamescomu 2017 Cz. IV
Wysyp polskich gier

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.