» Wieści » Paryż, rewolucja i roboty

Paryż, rewolucja i roboty

09-09-2022 17:18 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Paryż, rewolucja i roboty

Do sprzedaży trafiło już Steelrising, nowa gra akcji z elementami RPG od twórców Greedfall, z historią osadzoną w realiach alternatywnej rewolucji francuskiej, w której po obu stronach konfliktu znaleźć można robotycznych żołnierzy. W sieci zamieszczono premierowy zwiastun tej produkcji – zachęcamy do oglądania.

Paryż, rok 1789. Rewolucja francuska została krwawo stłumiona przez Ludwika XVI i jego bezlitosną mechaniczną armię. Aegis, tajemnicze robotyczne arcydzieło, musi samotnie stawić czoła armii królewskiej, aby ocalić historię w tej wymagającej grze akcji RPG.

 

Miasto spowijają płomienie, a ulicami płynie krew z powodu szaleństwa króla Ludwika XVI i jego brutalnych legionów robotów. Aegis, mechaniczne arcydzieło stworzone przez inżyniera Vaucansona, aby chronić królową, musi ocalić rewolucję francuską w tej wymagającej grze akcji RPG.

 

NIEŁATWA WALKA MIĘDZY ROBOTAMI

Do walki z mechanicznymi żołnierzami króla potrzebna będzie zabójcza celność. Wykonuj uniki, bloki, skoki i niszczycielskie ataki, aby przedrzeć się przez Paryż. Każda walka wystawia na próbę Twoje nerwy i wymaga doskonałej dyscypliny, a ogromni, nieustępliwi bossowie wymagają cierpliwości i umiejętności.

AEGIS: POSTAĆ Z NIEZWYKŁYMI UMIEJĘTNOŚCIAMI

Wybierz swój własny styl i ulepszaj swoje umiejętności w miarę postępów w grze. Możesz grać jako bezwzględny wojownik, potężnie uderzający ochroniarz, zabójczy tancerz lub wirtuoz sztuk żywiołów. Wykorzystaj szeroki wachlarz broni i umiejętności, aby podejść do każdej walki na własny, niepowtarzalny sposób.

PARYŻ W CZASIE REWOLUCJI TO TWOJE POLE DO POPISU

Korzystając z powozów, haków, tajnych przejść, szczegółowej mapy oraz innych metod i narzędzi, które znajdziesz po drodze, zbadaj miasto pogrążone w najczarniejszych czasach. Twój hak nadaje nowy charakter eksploracji i przestrzeni Paryża. W połączeniu z umiejętnością skoku zapewni on dostęp do wszystkich tajnych miejsc w mieście na wielu poziomach, które możesz odkrywać.

ZMIEŃ BIEG HISTORII

Jesteś jednym z głównych bohaterów alternatywnej historii, w której Paryż jest gnębiony przez despotycznego króla. Na Twojej drodze staną sojusznicy i wrogowie o niejasnych intencjach, tacy jak Marie-Antoinette, Lafayette i Robespierre. Twoim zadaniem jest zdemaskować wszystkie spiski i położyć kres szaleństwu jednego człowieka, tak aby rewolucja francuska zakończyła się sukcesem.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Steelrising

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.