» Overwatch

Overwatch

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Overwatch
8.5
8.19
Ocena użytkowników
Średnia z 8 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 4
Obecnie grają: 3

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Overwatch
Producent: Blizzard Entertainment
Wydawca: Blizzard Entertainment
Dystrybutor polski: CDP.pl
Data premiery (świat): 24 maja 2016
Data premiery (Polska): 24 maja 2016
Strona WWW: eu.battle.net/overwatch
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Sugerowana cena wydawcy: 259,99 zł

Walcz o lepsze jutro

Żołnierze, naukowcy, awanturnicy i odmieńcy. W obliczu globalnego konfliktu powołano do życia międzynarodową grupę do zadań specjalnych, złożoną z bohaterów, którzy połączyli siły, aby przywrócić pokój w rozdartym wojną świecie. Nazywała się... Overwatch. Bohaterowie ci położyli kres konfliktowi i w kolejnych dziesięcioleciach przyczynili się do utrzymania pokoju. Overwatch dała początek epoce badań, innowacji oraz wielkich odkryć. Jednak po wielu latach wpływy organizacji znacznie osłabły i została ona ostatecznie rozwiązana.

Wybierz bohatera

W Overwatch spotkasz całą plejadę barwnych bohaterów, począwszy od podróżującej w czasie awanturniczki, poprzez uzbrojonego w młot rakietowy i zakutego w zbroję wojownika, po uduchowionego mnicha-robota. Każdy ze śmiałków reprezentuje inny styl rozgrywki, a kluczem do rozwinięcia pełnego potencjału, jakim dysponują, jest poznanie ich wyjątkowych umiejętności. Nie znajdziesz tu dwóch podobnych do siebie postaci.

Odegraj swoją rolę

Niezależnie od tego, czy rzucasz się w wir walki na pierwszej linii, czy osłaniasz sojuszników tarczą energetyczną lub zapewniasz im wsparcie, zwiększając ilość zadawanych przez nich obrażeń – zdolności każdego z bohaterów Overwatch zostały pomyślane w taki sposób, aby mogli oni osiągnąć maksymalną skuteczność bojową współpracując w drużynie. Kluczem do zwycięstwa jest wykorzystywanie umiejętności tak, aby współgrały ze zdolnościami pozostałych graczy.

Współpracuj przy realizacji zadań

Dla drużyn potężnych bohaterów polem bitwy jest cały świat. Tocząc walkę na śmierć i życie w różnych zakątkach planety, przyjdzie ci chociażby strzec tajemnic Świątyni Anubisa i eskortować niebezpieczny ładunek elektromagnetyczny przez centrum futurystycznego Londynu.

Źródło: CDP.pl

Tagi: Overwatch | Blizzard Entertainment


Czytaj również

Durotan
Uczeń czarnoksiężnika
- recenzja
Overwatch
Światu potrzebni są bohaterowie
- recenzja
Heroes of the Storm
Bohaterowie zamieci?
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.