» Wieści » Otwarte beta testy Final Fantasy XIV rozpoczęte

Otwarte beta testy Final Fantasy XIV rozpoczęte

02-09-2010 12:48 | Michał 'Charger' Mularski

Otwarte beta testy Final Fantasy XIV rozpoczęte
Cenega, wyłączny partner firmy Square-Enix Europe w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością informuje, iż dziś w nocy wystartowały otwarte testy długo oczekiwanej gry MMO (Massively Multiplayer Online) Final Fantasy XIV.

Odpalenie wersji testowej będzie wymagało pobrania plików oraz aktualizacji, zajmujących ogółem około 1,2 GB. Pliki dostępne są dla wszystkich, a pobrać je można między innymi np. z portalu Fileplanet. Wszystko odbywa się za pomocą launchera, który automatycznie pobiera podstawową wersję gry, jak i wymagane aktualizacje. Od 2 września 2010 można się rejestrować do otwartej fazy beta testów gry i każdy użytkownik będzie mógł złożyć podanie o przyznanie klucza do otwartej bety, aczkolwiek od 2 września zabawę z grą będą mogły rozpocząć jedynie osoby, które uczestniczyły w zamkniętej fazie testów. Nowi użytkownicy prawdopodobnie będą mogli zacząć grać od 5 września.

Otwarte testy są ostateczną próbą przed udostępnieniem pełnej wersji gry, co ma mieć miejsce na jesieni tego roku. Zapisy do wersji beta odbywają się tutaj.

"We wrześniu tego roku gracze z całego świata połączą się, aby odkryć fascynujące i ekscytujące królestwo Eorzea" - powiedział Hiromichi Tanaka, dyrektor firmy tworzącej grę Final Fantasy XIV. "Prezentujemy graczom nowy styl grania online, który z pewnością urzeknie swoją różnorodnością i fabułą nie tylko zagorzałych fanów gier online, lecz także bardziej okazjonalnych graczy" – dodał.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja Prasowa
Tagi: Final Fantasy XIV | Cenega | Square Enix


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.