» Oriental Empires

Oriental Empires

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Oriental Empires
6.50
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Oriental Empires
Producent: Shining Pixel Studios
Wydawca: Iceberg Interactive
Dystrybutor polski: Techland
Data premiery (świat): 17 września 2017
Data premiery (Polska): 5 października 2017
Wymagania sprzętowe: Intel Core i5-3230M @ 2.60GHz lub równoważny AMD; 4 GB RAM; karta graficzna z 256 MB RAM zgodna z DirectX 9; Windows 7 64-bit; 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Nośnik: DVD
Strona WWW: www.orientalempires.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 119,90 zł

W grze staniesz na czele wschodzącego i stopniowo dochodzącego do władzy imperium. Jego zadaniami będą rozszerzanie granic za pomocą zbrojnych podbojów lub dyplomacji, ale też dbanie o rozwój nowych technologii, handel, szerzoną wśród społeczeństwa kulturę czy należyte kultywowanie religii. Oriental Empires to niesamowita wycieczka w do starożytnych Chin – pełnych lasów, gór, pustyń i równin – której celem jest tron cesarza całego królestwa.

Rozpoczynając swoje podboje, gracze mogą wybrać spośród 16 frakcji o unikalnych zaletach i wadach. Naszym terenem działań jest ogromna, wspaniale zaprojektowana mapa z autentycznym krajobrazami Chin i Mongolii, a w epickich bitwach na wielką skalę biorą udział tysiące szczegółowo zaprojektowanych jednostek. W Oriental Empires znajdziesz w pełni animowane modele 3D piechoty, kawalerii, rydwanów oraz artylerii – z różnorodnymi twarzami i ubiorem. Dodatkowa atrakcja to płynne przybliżanie i oddalanie widoku, dzięki któremu łatwiej podziwiać detale. Oriental Empires do tej pory dostępne było na Steam w postaci gry z wczesnym dostępem i zebrało bardzo pozytywne opinie graczy. 

Źródło: Opis dystrybutora

Tagi: Iceberg Interactive | Shining Pixel Studios | Oriental Empires


Czytaj również

Oriental Empires
Droga do zostania imperatorem
- recenzja

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.