» Wieści » Odświeżone Crysisy wkrótce trafią na Steama

Odświeżone Crysisy wkrótce trafią na Steama

18-10-2022 18:38 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Odświeżone Crysisy wkrótce trafią na Steama

Po okresie czasowej wyłączności na PC w Epic Game Store, już za miesiąc (a konkretnie 17 listopada) na Steamie zadebiutują Crysis 2 Remastered i Crysis 3 Remastered, odświeżone wersje kolejnych odsłon kultowej serii shooterów science fiction. Zachęcamy do zapoznania się z nich zapowiedziami w rozszerzeniu newsa!

Przeżyj ponownie legendarną kampanię jednoosobową w klasycznej strzelance z perspektywy pierwszej osoby Crysis 2, zoptymalizowanej dla dzisiejszych konfiguracji sprzętowych w Crysis 2 Remastered.

Po wydarzeniach z oryginalnej, przełomowej gry Crysis kosmici wrócili do świata pustoszonego przez katastrofy klimatyczne. Gdy najeźdźcy równają z ziemią Nowy Jork i rozpoczynają atak, który grozi całkowitą zagładą ludzkości, tylko Ty masz technologię, dzięki której możesz poprowadzić kontruderzenie. Grając jako superżołnierz wyposażony w zmodernizowany nanokombinezon 2.0, musisz przystosować się do walki, używając jego zdolności: siły, pancerza i maskowania. Modyfikuj swoje bronie i nanokombinezon w czasie rzeczywistym oraz odblokuj niewiarygodne nowe moce, walcząc o przetrwanie ludzkości.

Poznaj wrażenia z gry jednoosobowej w kultowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby Crysis 3, zoptymalizowanej dla dzisiejszych konfiguracji sprzętowych w Crysis 3 Remastered.

W Crysis 3 Remastered los świata jest ponownie w Twoich rękach. Powracasz do walki jako superżołnierz Prorok, dzierżący potężny, automatyczny Łuk Drapieżnika, który strzela elektrycznymi, wybuchowymi i węglowymi strzałami, podejmując walkę z nowymi i starymi wrogami, zagrażającymi pokojowi, o który tak ciężko walczyłeś. Poszukiwanie Alpha Ceph kosmitów trwa nadal, ale teraz musisz też ujawnić prawdę o korporacji C.E.L.L., która zmieniła Nowy Jork w wielką miejską dżunglę chronioną przez ogromną nanokopułę. Wyposażony w legendarny nanokombinezon musisz zbadać sytuację, dostosować się i atakować, wybierając swoją ścieżkę i walcząc w siedmiu różnych dystryktach. Zdziesiątkuj swoich przeciwników dzięki brutalnej sile, używając najnowocześniejszej technologii nanokombinezonu albo podstępu, by osiągnąć swoje cele i stać się cichym wybawcą ludzkości. Żaden sposób nie jest zły na ocalenie świata.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Crysis | Crysis 2 | Crysis 3


Czytaj również

Crysis 3
Gdy Robin Hood to za mało
- recenzja
Crysis 3
Ostatni kryzys
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.