» Wieści » Obsidian wyda Planescape: Torment 2?

Obsidian wyda Planescape: Torment 2?

14-05-2011 11:51 | Cubuk

Obsidian wyda Planescape: Torment 2?
Feargus Urquhart, dyrektor studia Obsidian (odpowiedzialnego między innymi za KotOR II i dodatek Maska Zdrajcy do Neverwinter Nights), w wywiadzie udzielonym dla Play Magazine, przyznał, że on i cały jego zespół bardzo poważnie zastanawiają się nad reaktywacją jednej z najbardziej kultowych gier wszech czasów: Planescape: Torment.

Dodaje także, że jest to sprawa wymagająca bardzo dużej staranności i poświęcenia.
"Trzeba to zrobić właściwie, by fani nie byli zawiedzeni, a nowi gracze byli w stanie się odnaleźć." - mówi Feargus, dodając, że "należy rozważyć, które rozwiązania z 1999 roku sprawdzą się dzisiaj, a które nie, i dlaczego.".

Żadnych wzmianek o fabule nie ma, pada tylko nazwa Torment 2 w kontekście kontynuacji, więc nie ma pewności, czy będzie to ciąg dalszy losów Bezimiennego, czy oddzielna historia w tym samym uniwersum. Możemy zatem spodziewać się, że otrzymamy nową grę z przedrostkiem Planescape, ale czy z Torment – niekoniecznie...
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Gram.pl
Tagi: Torment 2 | Torment | Planescape: Torment 2 | Planescape: Torment | Planescape | Obsidian


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Rodriguez
   
Ocena:
+1
Może od razu kilka sequeli Baldur's Gate? Wara od Tormenta nienasycone, kapitalistyczne bestie!
14-05-2011 12:23
von Mansfeld
   
Ocena:
0
No cóż. Albo wyjdzie z tego "konsolówka", albo dobra niszowa gierka...
14-05-2011 12:34
Umbra
   
Ocena:
+8
Najlepsze rpg ma wrócić? Z jednej strony, WOW! ale z drugiej strony jak to zwalą to stanę się poszukiwany listami gończymi po całym świecie, bo bombka dotrze tam gdzie powinna i jeszcze się podpiszę :P
14-05-2011 13:25
gaelt
    ehh
Ocena:
+2
Feargus Urquhart: “There are almost no games in my past that I wouldn’t want to go back and make a sequel to. It’s hard though.”
“I remember right after finishing Planescape: Torment I spoke to Chris Avellone [Obsidian creative director] and asked what he wanted to do, and he was like, ‘I don’t wanna do a sequel!’ We haven’t talked about it in ten years, but it might be different now."
Może to tylko ja, ale od tego do "przyznał, że on i cały jego zespół bardzo poważnie zastanawiają się nad reaktywacją jednej z najbardziej kultowych gier wszech czasów: Planescape: Torment." daleka droga.
14-05-2011 14:39

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.