» Wieści » Nowy zwiastun samurajskiego Like a Dragon: Ishin! zaprezentowany

Nowy zwiastun samurajskiego Like a Dragon: Ishin! zaprezentowany

|

Nowy zwiastun samurajskiego Like a Dragon: Ishin! zaprezentowany

Już tylko niecałe dwa tygodnie pozostały do premiery Like a Dragon: Ishin!, czyli remake'u kultowej gry z 2014 roku będącej spin-offem serii Yakuza / Like a Dragon. W produkcji tej wcielamy się w Sakamoto Ryomę, ważnego dla japońskiej historii samuraja z XIX wieku, a pozostałe istotne postacie z owej epoki są przedstawione w formie bohaterów znanych z serii Yakuza. W rozszerzeniu wieści znajdziecie jej nowy zwiastun – zachęcamy do oglądania.

Produkcja ta trafi do sprzedaży na PC oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S i PlayStation 5 21 lutego.

Kioto lat 60. XIX wieku nękane jest przez wszechobecne nierówności. W tym właśnie czasie jeden samuraj zmieni bieg historii w swoim poszukiwaniu sprawiedliwości. Wciel się w Sakamoto Ryomę i wyrusz do Kioto, aby znaleźć zabójcę swojego ojca, oczyścić się z zarzutu morderstwa i odzyskać honor. W ten sposób położysz kres erze samurajów i na zawsze zmienisz przyszłość Japonii. Wyciągnij miecz, załaduj rewolwer i dołącz do rewolucji w tej burzliwej historycznej przygodzie, którą mogli stworzyć tylko twórcy Yakuzy: Like a Dragon.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Yakuza | Like a Dragon | Like a Dragon: Ishin!


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.