» Wieści » Nowy tryb rozgrywki oraz dodatek do Total War: WARHAMMER III już dostępne

Nowy tryb rozgrywki oraz dodatek do Total War: WARHAMMER III już dostępne

|

Nowy tryb rozgrywki oraz dodatek do Total War: WARHAMMER III już dostępne

Total War: WARHAMMER III otrzymało dziś z okazji premiery dodatku Champions of Chaos aktualizację 2.0, za sprawą której wprowadzono wyczekiwany przez fanów tryb rozgrywki Immortal Empires. Wprowadza on nową, ogromną mapę, łączącą rejony z wszystkich trzech części, na której możemy grać jako przedstawiciele dowolnej frakcji wprowadzonej w tej trylogii. Z kolei dzięki DLC Champions of Chaos możemy wcielić się w czterech nowych legendarnych lordów, służących poszczególnym Bogom Chaosu.

Oto oficjalny opis dodatku:

Dołącz do walki o dominację jako Krwawa Valkia, Festus Pan Pijawek, Azazel Książę Potępienia i Vilitch Przeklęty. Z lordów tych możesz skorzystać w kampaniach Królestwo Chaosu i Imperia Nieśmiertelnych w WARHAMMER III. Posiadają oni jednak swoje własne mechaniki kampanii i cele niezwiązane z historią Ursuna w kampanii Królestwo Chaosu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Z czasem gracze dostają możliwość awansowania w szeregach Chaosu pomniejszych, śmiertelnych jednostek, takich jak Grasanci, aby uczynić z nich potężne sługi mrocznych bogów, takie jak Rycerze Chaosu i Wybrańcy. Lordowie Chaosu i bohaterowie mogą także zyskać status Demonicznego Księcia, a nawet być na służbie jednego z Mrocznych Bogów.

• 4 nowych legendarnych lordów do wyboru…
• ...każdy z zestawem nowych, związanych z Chaosem mechanik kampanii
• Czempioni Chaosu są dostępni do wyboru w kampanii Imperia Nieśmiertelnych i Królestwo Chaosu
• Ponad 50 nowych jednostek na polu bitwy

 

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Total War: Warhammer III


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.