» Wieści » Nowy dodatek do WoW-a zapowiedziany

Nowy dodatek do WoW-a zapowiedziany

06-08-2015 22:35 | Jan 'gower' Popieluch

Nowy dodatek do WoW-a zapowiedziany

Na trwających w Kolonii targach Gamescom odbyła się dzisiaj konferencja Blizzarda. Jej głównym punktem była zapowiedź szóstego dodatku do World of Warcraft. Najnowsza odsłona otrzymała podtytuł Legion. Jeszcze w tym roku rozpoczną się beta-testy – aby wyrazić chęć wzięcia w nich udziału, trzeba zaznaczyć odpowiednią opcję w profilu Battle.net.

Po upewnieniu się, że w ustawieniach profilu pole "Warcraft" jest zaznaczone, należy wcisnąć przycisk "Uaktualnij preferencje". Uczestnicy beta-testów zostaną wybrani losowo spośród użytkowników, którzy wykonali powyższe kroki.

Legion wprowadzi kilka istotnych zmian. Przede wszystkim otrzymamy do dyspozycji nowy kontynent oraz kolejne lochy i raidy. Broken Isles to epicentrum demonicznej inwazji. Czekają tam na nas bujne lasy, łańcuchy górskie i starożytne miasta nocnych elfów. Oprócz maruderów armii Legionów na drodze bohaterów staną satyry, przeklęci Kvaldirowie oraz tajemnicze stworzenia, o których nie wiemy na razie nic poza tym, że noszą nazwę drogbar.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Maksymalny poziom zwiększono do 110, przy czym będziemy mogli błyskawicznie awansować wybraną postać na setny poziom. Zmian doczeka się również system honoru w rywalizacji PvP. Znajdą się w nim poziomy, odznaczenia i zdolności przewidziane specjalnie do walki z innymi graczami.

Całkowitą nowością są Zakony jednoczące bohaterów danej klasy bez względu na ich przynależność do Hordy lub Przymierza – wspólne zagrożenie, jakim jest Legion, zmusza do współpracy nawet zażartych wrogów. Każda z klas będzie dysponowała swoją Siedzibą Zakonu. Te lokacje zostaną rozmieszczone po całym świecie.

Potęgę postaci wzmocnią Artefakty – bronie, których moc wzrasta wraz z rozwojem bohatera, i które będą się zmieniały w zależności od podejmowanych wyborów. Ujawnione do tej pory artefakty to dwuręczny miecz Ashbringer (dla paladynów), dwuręczny topór Maw of the Damned (dla rycerzy śmierci), kostur  Ebonchill, Greatstaff of Alodi (dla magów), kostur Sheilun, Staff of the Mist (dla mnichów) oraz łuk Thas'Dorah, Legacy of the Windrunners (dla łowców).

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Legion to również nowa klasa – łowca demonów. Ci elfi wyrzutkowie władają straszliwymi mocami Legionu. Mimo że są ślepi, w zwykłym rozumieniu wzroku, magiczna percepcja pozwala im postrzegać wszystkich wrogów, nawet tych ukrytych za przeszkodami. Mogą przybierać piekielne formy czyniące z nich zabójcze maszyny lub niemal niemożliwe do zabicia fortece. Nadzwyczajna mobilność umożliwia łowcom podwójne skoki, błyskawiczne opuszczanie walki i wracanie do niej, a także rozwinięcie demonicznych skrzydeł i opadnięcie na wrogów z góry.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Strona Blizzarda
Tagi: World of Warcraft: Legion | World of Wacraft | WoW | Blizzard Entertainment | Gamescom 2015


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.