» Wieści » Nowy Total War za darmo przez jeden dzień

Nowy Total War za darmo przez jeden dzień

|

Nowy Total War za darmo przez jeden dzień

Osadzona w czasach Wojny Trojańskiej gra strategiczna Total War Saga: TROY będzie dostępna w sklepie Epic Games od 13 sierpnia. Przez pierwsze 24 godziny od premiery każdy będzie mógł ją dodać do biblioteki za darmo i zachować na zawsze. Dostępny jest również nowy zwiastun.

W długim wpisie na blogu deweloperzy opisują, co skłoniło ich do decyzji o rocznej wyłączności nowego Total Wara na platformie Epic Games. Piszą o potrzebie dywersyfikacji platform, przez które docierają do graczy, i przełamania monopolu Steama. Zaznaczają również, że warunki finansowe zaproponowane przez Epic Games pozwolą nie tylko na rozrój studia i serii Total War, ale również umożliwiły rozdawanie gry za darmo przez jeden dzień. Na koniec twórcy zaapelowali o niewylewanie ewentualnego gniewu na indywidualnych pracowników:

Na koniec musimy o coś poprosić – cokolwiek czujecie na temat tej sytuacji, prosimy, żebyście kierowali swoją krytykę do studia jako całości, a nie do poszczególnych pracowników, których możecie znaleźć w mediach społecznościowych. Rozumiemy. To zaskakująca informacja. Ale oni nie będą w stanie nic zmienić i prawdopodobnie nawet nie podejmowali tej decyzji.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Blog Total War
Tagi: Total War Saga: TROY | Total War | Total War Saga


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.