» Artykuły » Materiały promocyjne » Nowości na WyspaGier.pl

Nowości na WyspaGier.pl


wersja do druku

Nowości na WyspaGier.pl

Materiał promocyjny

Rzućmy okiem na gry online, jakie opublikowaliśmy dla Was w tym tygodniu! Mamy wiele gier zręcznościowych w różnych kategoriach.

Taką zręcznościową grą pełną zabawy są wyścigi Biurokracja 2. Ty i Twoi zaprzyjaźnieni studenci znaleźliście lepsze zastosowanie dla ławek niż zwykłe układanie na nich i czytanie podręczników: organizujecie wyścigi! Używając ołówków, kałamarzy oraz pędzli zbudowaliście prawdziwy tor wyścigowy, który Twój mini pojazd musi pokonać. Zbierz jak najwięcej gwiazdek i innych bonusów oraz omijaj przeszkody takie jak gumki czy kałamarze.

Płyn 2 jest również typową grą zręcznościową, w której krople oleju pływają na wodzie. Spróbuj złapać jak najwięcej tych kropli do "pola-celu". Można tego dokonać poprzez obracanie pola oraz używając grawitacji. Do zaliczenia poziomu wymagane jest zdobycie 20 kropli, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby uzbierać ich więcej! Na wyższych poziomach można również napotkać przeszkody, które odparowują krople, które wejdą z nimi w kontakt. Można również znaleźć klucze do otwarcia wyjść, a nawet do odwrócenia grawitacji. W każdym świecie trzy ściany będą niewidoczne do momentu, aż płyn do nich dotrze lub do momentu aktywacji gejzera.

Gra, która wystawi na ciężką próbę Twoją zręczność, to Katodowe promienie. Poprowadź różne, kolorowe promienie katodowe z jednego trójkąta do innego i pozwól im przeciąć promienie tego samego koloru. Nie powinny one natomiast dotykać krótkich promieni o innej barwie. Po połączeniu wszystkich promieni kolorową wiązką, możesz pozwolić im połączyć się w drugim trójkącie. To wymaga trochę umysłowej gimnastyki, ale kiedy już rozpoczniesz grę z miejsca będziesz tylko chciał ukończyć wszystkie poziomy wyzwań!

Jak widać przygotowaliśmy wiele wymagających gier dla Waszej rozrywki. Wypróbujcie zatem nasze wszystkie darmowe gry!

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: gry onlineCzytaj również