» Wieści » Nowe wieści o Thief 4

Nowe wieści o Thief 4

13-05-2009 15:13 | Tomasz 'arakin' Czajka

Nowe wieści o Thief 4
W sieci ukazały się dwa wywiady na temat Thief 4. Twórcy gry nie przedstawili w nich zbyt wielu konkretów, a jedynie nowe pomysły. Nie potwierdzają również obecności Garretta, bohatera poprzednich części.

Stephane D'Astous z Eidos Montreal chce, aby gra dotarła do większego grona odbiorców. Autor zastrzega jednak, że nie chce aby wiązało się to z uproszczeniami w rozgrywce. Zamiast walki podkreślone mają być inne elementy znane z gier RPG: ciekawa historia, narracja oraz konieczność dokonywania wyborów. Wszystko to ma wykorzystywać najnowsze technologie, a o jakość produkcji zadbać ma zespół programistów i artystów odpowiedzialnych za takie produkcje, jak Prince of Persia czy Splinter Cell.

Oba wywiady można znaleźć w sieci w serwisach IGN oraz IncGamers.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: IGN oraz IncGamers
Tagi: Eidos | Thief 4


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

nerv0
   
Ocena:
+1
"Thi4f"

Error

"Nie potwierdzają również obecności Garretta, bohatera poprzednich części."

Error

"Stephane D'Astous z Eidos Montreal chce, aby gra dotarła do większego grona odbiorców."

Error

"inne elementy znane z gier RPG: ciekawa historia, narracja oraz konieczność dokonywania wyborów."

Hmm...

Z tego wszystkiego wychodzi mi, że czwarty Thief stanie się sporą niewiadomą. Uproszczenia w rozgrywce mogą wskazywać na pewne "Zoblivionowanie" gry, czego w stosunku do thiefa bym chyba nie zniósł.

Nie wspomnienie o Garrecie podsyca moje podejrzenia, które pojawiły się pod koniec trzeciej części, odnośnie domniemanego zastępcy naszego złodziejaszka.

Tak się cieszyłem na tę wieść o nowej odsłonie serii, a teraz sam już nie wiem co o tym myśleć. Ech, chyba wypadało by wreszcie zagrać w pierwszą i drugą część. :P
13-05-2009 16:26
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
nerv0: zgłaszajcie takie rzeczy na priv
13-05-2009 17:35
Marsavius
   
Ocena:
0
Trójka kończyła się elegancko, zostawiając 'małą' furtkę na dalszą część :)

Uproszczenie rozgrywki? W sensie zawsze jesteśmy ukryci chyba, że nabroimy? Thief miał prostą rozgrywkę... pewnie znowu gadanie marketingowe :)
13-05-2009 17:45
nerv0
   
Ocena:
0
Tylda nie złapała. To nie błędy w pisowni. To wyliczenie rzeczy, które mogą świadczyć o tym, że gra zrobi się po prostu słaba. Obym się pomylił...
14-05-2009 08:27
~Ax

Użytkownik niezarejestrowany
    @up
Ocena:
0
Jeżeli nie grałeś W Thief I i II to nic nie wiesz o tym, jaka ta gra się zrobiła.
14-05-2009 13:10
nerv0
    @up
Ocena:
0
Sugerujesz pewnie, że T:DS był po prostu słabszy w stosunku do poprzednich części. No cóż zważywszy, że w poprzednie części nie grałem to rzeczywiście nie mam punktu odniesienia. Nie zmienia to jednak faktu, ż "trójka" bardzo, ale to bardzo mi się podobała i mam nadzieję, że "czwórka" postara się utrzymać chociaż ten poziom.
15-05-2009 08:15

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.