» Wieści » Nowe informacje o Might & Magic: Heroes VI

Nowe informacje o Might & Magic: Heroes VI

13-01-2011 17:27 | Jan 'Wędrowycz' Jęcz

Nowe informacje o Might & Magic: Heroes VI
Na oficjalnym kanale Ubisoftu w serwisie YouTube zaprezentowano film na temat nadchodzącej gry Might & Magic: Heroes VI. Twórcy prezentują w nim jedną z grywalnych frakcji, Twierdzę. Jej jednostkami są różne rodzaje orków-złodziei, którym wstrzyknięto krew demonów.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: kanał Ubisoft Polska na YouTube
Tagi: Might & Magic: Heroes VI


Czytaj również

Komentarze


Vermin
   
Ocena:
0
Bardzo, bardzo, ale to bardzo NIE PODOBA mi się ta prezentacja Orków. Zresztą patrząc na sceny z samej gry, też jakoś nie umiem sie do niej przekonać. Piąta część serii była świetna (po dodatkach), więc do kontynuacji podchodzę ostrożnie.
13-01-2011 20:19
Llewelyn_MT
   
Ocena:
0
Nie rozumiem dlaczego nie mogą wprowadzić heksów. Nawet Civ ma już heksy. Kwadraty robiło się w ubiegłym tysiącleciu...
14-01-2011 01:00
Cooperator Veritatis
   
Ocena:
0
Od bankructwa 3DO nie ma już Heroesów, tylko jakieś nędzne podróby o mangowych wtrąceniach. Ten filmik mnie tylko w tym utwierdza. Brak tu tego politycznego "czegoś", co sprawiało, że do kampanii z II, III i IV wraca się z przyjemnością.

Ot, kolejne fantasy jakich wiele. -.- Szkoda.
14-01-2011 01:12
~Kaczor

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Zgadzam się z Cooperatorem! Bardzo smętnie to wygląda. Na szczęście jest WOG...
14-01-2011 09:16
Senthe
   
Ocena:
0
"Na szczęście jest WOG..."
W pierwszej chwili pomyślałam, że chodzi o World of Goo ;)

Nie jestem tró fanką serii, ale nawet mi się to troszkę podoba... Chociaż nie da się zaprzeczyć, że w porównaniu z częścią III czy IV "nie ma już Heroesów, tylko jakieś nędzne podróby o mangowych wtrąceniach."

"Za moich czasów..." ;)
Pewnie tró Heroesów już nie będzie, przeszli do historii. Niestety.
14-01-2011 10:25
de99ial
   
Ocena:
0
Hmm... HOMM2 i 3 to było to 4 zagubiła istotny element i była mocno nierówna. 5 trafiła doskonale w moje gusta i uważam ją za bardzo udaną - tylko ma miałką kampanię (ale to zasługa studia NIVAL - widać, że nie mają pomysłów na fabuły, zarówno tutaj jak i w Etherlords).

Kwadraty wprowadzono po raz pierwszy w 5 więc nie rozumiem skąd metka "nawet Civ ma już hexy" jakby to był jakiś nowoczesny wynalazek.

HOMM 6 póki co interesuje, ale nie wiem czy kupię w ciemno.
14-01-2011 11:39
oddtail
   
Ocena:
0
Też mi się nie podoba. HoM&M2 było jedną z pierwszych gier, które kupiłem za własne pieniądze, HoM&M3 bardzo mi się podobało - graficznie nieco mniej niż "dwójka", ale miało jeszcze lepszy gameplay. Kolejnymi częściami się bardzo nie interesowałem, bo miałem dość serii (dziś pewnie nie zagrałbym nawet w HoM&M3, bo gra jest dłuuuuuuuuuga, żmuuuuuuuuudna i nuuuuuuuudna). To tutaj zupełnie nie przypomina mi ani części drugiej, ani trzeciej. Choć zakładam, na podstawie serii Might & Magic, że i HoM&M miało po drodze jakieś rebooty (cóż, sama nazwa na to wskazuje).

Poza tym sposób w jaki ci goście mówią o grze sprawia wrażenie, jakby mówili do dwunastolatków. Nawet to co jest mogli zaprezentować lepiej.
14-01-2011 12:18

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.