» Wieści » Nowe informacje o Hades II ujawnione

Nowe informacje o Hades II ujawnione

|

Nowe informacje o Hades II ujawnione

Od ubiegłego roku wiemy już, że studio Supergiant Games pracuje obecnie nad Hades II, czyli kontynuacją świetnie ocenianej gry roguelite, ktorej fabuła czerpała pełnymi garściami z mitologii greckiej. W przeciwieństwie do pierwszej części, produkcja ta trafi od razu na Steama, a teraz dowiedzieliśmy się, kiedy to nastąpi.

Twórcy zdradzili bowiem, że gra zadebiutuje w ramach usługi Early Access w drugim kwartale 2024 roku, zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store. Zdradzono jednocześnie, że udostępniona wówczas wersja tej produkcji ma posiadać mniej więcej tyle zawartości, co pierwsza część po około roku rozwoju na platformie Epica.

Z ujawnionych póki co informacji wynika, że nową główną bohaterką będzie Melinoë, nieśmiertelna córka Hadesa, która stanie do walki przeciwko Kronosowi, Tytanowi Czasu. W trakcie swej przygody napotka zarówno znanych z pierwszej części bogów olimpijskich, jak i tych, których do tej pory nie widzieliśmy – na trailerze pokazano między innymi Apollo, brata Artemidy.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Oficjalna strona studia
Tagi: Hades II | Hades | Supergiant Games


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.