» Wieści » Nowe Informacje - Fallout: New Vegas

Nowe Informacje - Fallout: New Vegas

25-05-2010 14:45 | Damian 'damian11312' Kurzawa

Nowe Informacje - Fallout: New Vegas
Niemiecki magazyn Gamestar opublikował w swoim ostatnim wydaniu zapowiedź i kilka nowych informacji na temat gry Fallout: New Vegas. Produkcja ma trafić na sklepowe półki jeszcze w tym roku. Akcja jak sam tytuł wskazuje będzie się rozgrywać w Las Vegas, a naszym najczęstszym miejscem pobytu ma być podmiejski schron Vault 21.

Nasz bohater pełni rolę kuriera, który ma dostarczyć paczkę do miasteczka Primm. Na początku rozgrywki całe New Vegas należeć będzie do „legionu Cezara”. NCR wygra walkę zbrojną z Brotherhood of Steel o tamę Hoovera, z którą w późniejszym czasie traci kontakt.

Małego zaskoczenia mogą doznać osoby, które grały w poprzednie części, gdyż mechanika gry została w znacznym stopniu zmodyfikowana, a mianowicie teraz małe i te większe bronie zostały połączone w jeden skill, a wszystkie bronie odpowiedzialne za wybuchy są zebrane w jedną kategorie - „explosives”.

Podczas fabularnej rozgrywki odwiedzimy kilka nowych miejscówek np. Repcon, czyli byłą fabrykę rakiet, a także znajdziemy czas na poznanie okolic New Vegas.
Całe miasto to stolica hazardu, nasz bohater będzie mógł się o tym przekonać nie jednokrotnie.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: vg247
Tagi: Fallout 3: New Vegas | Fallout 3


Czytaj również

Fallout New Vegas - pamiętniki twórców cz. 1
Dla wszystkich tych, którzy gubią się w zdewastowanym świecie
Monopoly Fallout: Edycja Kolekcjonerska
Monopoly never changes
- recenzja
Zbrojownia Fallout 3
część 3 – pancerze i reszta
Zbrojownia Fallout 3
część 2 – unikalna broń

Komentarze

string(15) ""

~Szatany

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Nasz bohater pełni rolę kuriera,

A miało być kilka postaci do wyboru, każda z inną backstory i fabułą. A teraz się dowiadujemy że każdy gra kurierem? Wiocha.
25-05-2010 15:46
damian11312
   
Ocena:
0
No może jeszcze będzie coś innego to wkońcu dopiero takie zapowiedzi moim zdaniem bez pokrycia, bo gra kurierem raczej do ciekawych by nie należała więcej info z pewnością w najbliższych miesiącach przybędzie. :D
25-05-2010 16:15
~gar

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Ograniczenie ilości skilli ? Przecież już w F3 można było większość niemal zmaksować - teraz to już pewnie na 10 poz będzie się hiper-power-rengerem.

no ale czekam czekam ...
25-05-2010 17:02

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.