» Wieści » Nowa zapowiedź Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 pokazana

Nowa zapowiedź Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 pokazana

|

Nowa zapowiedź Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 pokazana

The Chinese Room, nowe studio, które zajmuje się obecnie tworzeniem gry fabularnej Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, udostępniło ponad półgodzinne nagranie, na którym pokazano, czego możemy spodziewać się po nadchodzącej produkcji ze Świata Mroku. Zachęcamy do oglądania!

Gra ma zadebiutować na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S / X jesienią tego roku, ale konkretna data premiery póki co nie została ujawniona.

Opis:

Jako wampir starszej krwi przedzieraj się przez współczesne Seattle na skraju otwartej wojny. Spotykaj graczy u władzy, szukaj sojuszy i zdecyduj, kto będzie rządził i jak będzie wyglądało to miasto.

Trzyfrontowe oblężenie Seattle, brak władcy na dworze wampirów i przebudzony starszy skonfliktowany z głosem we własnej głowie – wszystko to znajdziesz w grze studia The Chinese Room, laureata nagrody BAFTA.

Jesteś potworem

Krew podtrzymuje cię przy życiu i zasila twoje wampirze dyscypliny. Nocą musisz prześladować mieszkańców miasta i na nich żerować. Wykorzystuj nadprzyrodzone moce lub bezwzględną perswazję, aby zwabiać cywilów w głąb mrocznych zaułków i zaspokajać swój głód. Uważaj jednak, żeby nie złamać zasad Maskarady: nie ujawniaj swojej prawdziwej natury, bo narazisz się na odwet – po pierwsze ze strony organów ścigania, a po drugie... cóż, pamiętaj, że nie jesteś jedynym stworzeniem, które grasuje w porze nocnej.

Odkryj realistyczny, wciągający system walki, który nagradza zróżnicowane metody i style gry w zależności od wybranego klanu wampirów. Wkroczysz do walki z nadprzyrodzonymi pięściami, postawisz na ataki dystansowe czy zrównoważysz swoje szanse, przedzierając się przez stado jak drapieżnik szczytowy? Wybór klanu da ci te i inne możliwości wyboru stylu gry.

Świat Mroku

Wkrocz do Świata Mroku i zyskaj wysoką pozycję w wampirzej społeczności lub stań do niej w opozycji. Odkryj Seattle: miasto pełne intrygujących i groźnych postaci oraz frakcji, a także śmiertelników narażonych na działanie mocy, o których nie mają pojęcia. W tej kontynuacji kultowego klasyka twoje wybory, spiski i intrygi zadecydują o równowadze sił i o tym, co stanie się z miastem i jego mieszkańcami.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.