» Wieści » Nowa zapowiedź Elden Ring: Shadow of the Erdtree już w sieci

Nowa zapowiedź Elden Ring: Shadow of the Erdtree już w sieci

|

Nowa zapowiedź Elden Ring: Shadow of the Erdtree już w sieci

Już tylko miesiąc pozostał do premiery długo wyczekiwanego Shadow of the Erdtree, ogromnego rozszerzenia do świetnie ocenianej gry Elden Ring od studia FromSoftware. W rozszerzeniu wieści znajdziecie najnowszy, trzyminutowy trailer, wprowadzający nas w realia fabularne, w jakie zostaniemy wrzuceni podczas rozgrywki – zachęcamy do oglądania! 

Zdobywca setek nagród, w tym The Game Awards Game of the Year i Golden Joystick Awards Ultimate Game of the Year, ELDEN RING to uznana epicka gra RPG osadzona w ogromnym świecie mrocznego fantasy. Gracze wyruszą na epicką przygodę, w której mogą swobodnie eksplorować świat i działać we własnym tempie.

Dodatek Shadow of the Erdtree wprowadza zupełnie nową opowieść, której akcja rozgrywa się w krainie cienia, pełnej tajemnic, niebezpiecznych lochów, a także nowych wrogów, broni i wyposażenia.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Odkrywaj nieznane ziemie, walcz z wymagającymi przeciwnikami i napawaj się zwycięstwami. Daj się porwać ekscytującym interakcjom między postaciami, gdzie przeplatają się intrygi i dramaty, tworząc wciągającą opowieść, której śledzenie przyniesie ci wielką satysfakcję.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Elden Ring | Elden Ring: Shadow of the Erdtree


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.