» Wieści » Nowa gra z uniwersum League of Legends w maju

Nowa gra z uniwersum League of Legends w maju

|

Nowa gra z uniwersum League of Legends w maju

Choć dopiero niedawno do sprzedaży trafił Mageseeker, już niedługo będziemy mogli zagrać w kolejną grę związaną z uniwersum League of Legends – na 23 maja wyznaczono premierę CONVERGENCE, dwuwymiarowej platformówki, w której wcielimy się w Ekko, manipulującego czasem nastolatka z Zaunu, którego mogliśmy poznać w serialu Arcane. W rozszerzeniu newsa znajdziecie zapowiedź oraz zwiastun.

Zapowiedź:

Cofaj przeszłość, panuj nad przyszłością: odkrywaj i przemierzaj niesamowite miasto Zaun jako Ekko, młody wynalazca z genialnym urządzeniem pozwalającym mu manipulować czasem w tej fabularnej, platformowej grze akcji. Zagraj jako młody Ekko i w pełni wykorzystaj potencjał drzemiący w uwielbianym przez fanów bohaterze League of Legends.

Odkryj rozmaite scenerie, przemierzając je w stylu parkour. Ulepszaj najróżniejsze umiejętności bojowe i temporalne, aby pokonać całą plejadę wrogów grasujących w Zaun.

Stworzona w studiu Double Stallion Games gra CONVERGENCE: A League Of Legends Story to dwuwymiarowa, olśniewająca oprawą graficzną platformówka akcji, która wyróżnia się ostrą i dynamiczną walką oraz wyjątkowym potencjałem eksploracji, możliwej dzięki zdolności Ekko do podróżowania w czasie i przestrzeni.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: CONVERGENCE: A League of Legends Story | League of Legends


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.