» Wieści » Nowa gra z uniwersum League of Legends już za miesiąc

Nowa gra z uniwersum League of Legends już za miesiąc

|

Nowa gra z uniwersum League of Legends już za miesiąc

Na 18 kwietnia wyznaczono datę premiery The Mageseeker: A League of Legends Story, czyli nowej gry osadzonej w tym samym uniwersum, co niezmiennie popularny LoL. Za jej produkcję odpowiada studio Digital Sun, które wcześniej stworzyło Moonlightera. W rozszerzeniu wieści znajdziecie zwiastun tego tytułu – zachęcamy do oglądania.

Gra będzie dostępna na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch oraz PC.

Wciel się w Sylasa, kradnącego zaklęcia maga, który właśnie wyrwał się z niesprawiedliwej niewoli łowców magów. Przy pomocy łańcuchów, które do niedawna cię pętały, musisz wyzwolić swoją krainę spod jarzma tyranii, eliminując po kolei łowców magów.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Czas wyzwolić magię z okowów.

Poskrom magię
Magia jest wszędzie, nawet na polu walki. Opanuj przeróżne zaklęcia, od palących płomieni po zabójczy lód, i stwórz własny styl rozgrywki. Użyj łańcuchów i obróć magię wrogów przeciwko nim lub załatw ich pięściami – wybór należy do ciebie.

Wywołaj powstanie
Demacia jest gotowa na rewolucję, ale czy podołasz roli przywódcy buntu? Twoim zadaniem jest odnalezienie magów w całej krainie i nakłonienie ich do walki dla twojej sprawy. Wykorzystaj potęgę rosnącej armii do ulepszenia bazy i odblokowania wyjątkowych umiejętności.

Stwórz swoją legendę
W twoich oczach łowcy magów to prawdziwi kryminaliści, ale reszta świata może nie być gotowa na prawdę. Walcz z potężnymi wrogami i połącz siły z niezapomnianymi sojusznikami – starymi i nowymi. Tylko ty możesz odkryć głęboko ukryte sekrety z przeszłości Demacii i wykorzystać je, by zmienić jej przyszłość.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Moonlighter | League of Legends | The Mageseeker: A League of Legends Story


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.