» Wieści » Nowa gra US Army

Nowa gra US Army

19-02-2010 10:27 | Bartek 'Dante' Dudek

Nowa gra US Army
Armia Stanów Zjednoczonych jako pierwsza na świecie postanowiła szukać rekrutów w sieci za pomocą dobrego internetowego FPS'a Americas Army. Wielki sukces, jaki odniosła przede wszystkim druga odsłona serii, nie wystarcza wojakom z Teksasu. Teraz w biurach deweloperskich zagościł nowy projekt o nazwie Race for Strength (pol. Wyścig po siłę).

Gra będzie się zupełnie różnić od wcześniej wspomnianego Americas Army, gdyż tym razem nie pokierujemy żołnierzem, a samochodem serii Nascar! To jednak nie wszystko. Gracz, który będzie chciał zagrać w produkcję, zobligowany zostanie do wydrukowania karty "palm" na oficjalnej stronie internetowej oraz posiadania sprawnej kamerki internetowej. Sterowanie pojazdem odbywać się będzie przy udziale wyżej wymienionej karty poprzez przemieszczanie jej w odpowiednim kierunku, oczywiście przed obiektywem kamery. Od razu nasuwa się skojarzenie z EyeToyem od Sony i nadchodzącym Natalem od Microsoftu.

Co armia chce osiągnąć wydając na rynek tę grę? Otóż, jak mówi pułkownik Derik W. Crotts, wojsko pragnie uświadomić Amerykanom, że posiadają umiejętności do prowadzenia takich maszyn jak np. Stryker, a dzięki temu zwiększyć ilość rekrutów.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: n4g.com

Komentarze

string(15) ""

Specu
   
Ocena:
0
America's Army to bardzo dobra gra, ale niestety, ostatnią dobrą wersją gry była wersja 2.6/2.8

To co jest teraz obecne, czyli America's Army 3.0 wraz z usługami steam account, zamiast GameSpy jest bardzo kiepskim rozwiązaniem. Ponadto zmieniony jest całkowicie gameplay (mimo że na pierwszy rzut oka tego nie wdać). Szkoda że seria sie skończyła w ten sposób, bo była naprawdę genialnym prodktem i dostępnym w dodatku całkowicie za darmo.
19-02-2010 16:09
Deckard
   
Ocena:
0
No ja polecam w szczególności rozwijanie umiejętności zabijania jedną kulą dwóch osób przez trzy budynki i płot już na początku meczu, czyli znak firmowy AA.
20-02-2010 00:30

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.