» Wieści » Nocturnal: zapowiedziano grę akcji w grafice 2D

Nocturnal: zapowiedziano grę akcji w grafice 2D

19-01-2023 20:59 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nocturnal: zapowiedziano grę akcji w grafice 2D

Dziś w sieci zamieszczono pierwszą oficjalną zapowiedź Nocturnal, połączenia gry akcji z platformówką, w której wcielimy się w żołnierza powracającego na swoją ojczystą wyspę, która została opanowana przez złowieszczą, magiczną mgłę. Na razie nie ujawniono jeszcze konkretnej daty premiery, ale wiemy, że produkcja ta ma trafić do sprzedaży w drugim kwartale 2023 roku – zachęcamy do zapoznania się z trailerem.

Po trudnej podróży przez wzburzone morze Ardeshir, żołnierz Niegasnącego Płomienia, wrócił na ojczystą wyspę, Nahran. Spowija ją dziwna Mgła, a jedynym sposobem, by się przez nią przebić, jest użycie ognia. Jednak Mgła skrywa też wspaniałe miejsca i daje potężne moce tym, którzy zbadają jej tajemnice.​

 

 

Walcz o swój ojczysty Nahran

Jako starożytny żołnierz musisz odkryć, co stało się z twoimi braćmi i uwolnić wyspę od mrocznej Mgły. Walcz z trudnymi i zróżnicowanymi przeciwnikami, którzy blokują drogę do celu: uwolnienia ojczyzny od mroku.

Zabójcza Mgła

Tajemnicza mgła spowija całą wyspę i natychmiast rzuca się na ciebie. Przebij się przez nią, aby odkryć jej źródło i uwolnić się. Uważaj jednak – we Mgle nie można oddychać, musisz więc znaleźć nowe sposoby na unikanie jej.

Obudź drzemiącego w tobie strażnika Niegasnącego Płomienia

Mgła jest twoim wrogiem, więc ogień będzie sojusznikiem. Potrafi pozbyć się Mgły, podpalić okolicę, włączać maszyny i spopielać istoty zrodzone z mrocznej magii i odporne na zwykłą broń.

Zbadaj wyspę i jej ukryte miejsca

Mgła spowija całą wyspę i ukrywa potężne moce, które można odnaleźć badając ją. Zdobywaj prochy zabijając wrogów i odkrywając okolicę, a następnie złóż je u stóp posągów feniksa, by otrzymać nowe umiejętności i premie niezbędne do przetrwania.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Nocturnal

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.