» Wieści » Nie będzie Super Street Fighter IV na PC!

Nie będzie Super Street Fighter IV na PC!

22-09-2010 22:08 | Bartosz 'Chili' Rakowski

Nie będzie Super Street Fighter IV na PC!
Jeżeli namiętnie grasz w Street Fightera IV, tracąc przy nim kolejne godziny, wieść ta ugodzić Cię może niczym porządny hadouken.

Yoshinori Ono, w wywiadzie dla portalu 4Gamer, powiedział o przerwaniu prac nad wydaniem Super SF IV na PCty z powodu piractwa, na którym Capcom stracił niemałą kwotę przy poprzedniej części. O tak, teraz możesz podziękować wszystkim internetowym złodziejom, którzy bezkarnie, z uśmiechem na ustach ściągają na swój dysk kolejne gry.
Źródło: 1up.com
Tagi: Super Street Fighter IV | Capcom | Yoshinori Ono | hadouken | Ryu


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

banracy
   
Ocena:
0
Jak się wydaję płytę z mega upierdliwym systemem Games for Windows Live to się nie ma dziwić. Ja po użeraniu się z nim żałowałem, że gry nie spiraciłem. Capcom może się wypchać.
22-09-2010 23:32
~Szatany

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Ciekawe, jak policzyli tą niemałą sumę.
Bo nie ma żadnej pewności że gdyby nie było wersji pirackiej to ludzie piracący tą grę kupili by oryginał.
Bardziej prawdopodobne wydaje mi się że powód był inny a wypowiedź miała na celu próbę wywołania złości na piratów wśród graczy.
23-09-2010 01:27
banracy
   
Ocena:
0
Jest inny powód. Gra może się źle sprzedać z wielu powodów. Zły marketing, kiepska jakość, zły target, brak popytu itp. Przy każdym z tych powodów ktoś jest za stratę odpowiedzialny i musi ponieść konsekwencje. Kiedy wszystko zrzuci się na piractwo to nie ma winnych, każde zabezpieczenie da się złamać, ludzie nieuczciwi więc wszyscy są szczęśliwi.
23-09-2010 02:10

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.