» Need for Speed: Rivals

Need for Speed: Rivals

Dodał: lemon

Need for Speed: Rivals
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Need for Speed: Rivals
Producent: Ghost Games
Wydawca: Electronic Arts
Dystrybutor polski: Electronic Arts Polska
Data premiery (świat): 19 listopada 2013
Data premiery (Polska): 21 listopada 2013
Nośnik: DVD
Strona WWW: www.needforspeed.com/
Platformy: PC, X360, PS3

Zatrzyj granicę pomiędzy grą dla jednego gracza a grą wieloosobową w ulicznej rywalizacji pomiędzy policją a kierowcami. Wejdź do świata, w którym twoi znajomi już się ścigają. Zapomnij o osobnych trybach gry. Bez żadnych poczekalni, możesz grać od razu. Bierz udział w tej samej rozgrywce, tych samych zawodach czy tym samym pościgu co twoi znajomi.

Główne cechy gry:

  • All-drive: wyobraź sobie, jak przeplatają się twoje wyścigi i pościgi znajomego, tworząc świat, w którym nic dwa razy się nie zdarza. Nie chcesz grać z innymi? W takim razie samodzielnie zawładnij Redview County i pokonaj zaawansowaną SI kierowców i policji.
  • Rywalizacja o wysokie stawki: kierowcy wyścigowi to samotnicy pragnący jedynie własnej chwały. Jeżdżą niezwykle zwrotnymi autami stworzonymi z myślą o udziale w karkołomnych zawodach samochodowych i intensywnych pościgach. Policja próbuje złapać i aresztować uczestników wyścigu, używając wszystkich dostępnych środków. Możesz w dowolnej chwili zmienić stronę i zwiększyć stawkę dzięki nowemu systemowi punktacji umożliwiającemu zakładanie się o Speed Points.
  • Wyścigi nowej generacji: poczuj niesamowitą prędkość w najszybszej grze na świecie, napędzanej silnikiem Frostbite 3. Każdy szczegół świata gry został wyrenderowany w wysokiej jakości z wykorzystaniem grafiki nowej generacji. Staw czoła opadom śniegu, gradu bądź deszczu, burzom pyłowym oraz gęstej mgle.
  • Twoje auto to Ty: personalizuj auta, poprawiając ich osiągi i zmieniając styl. Podrasuj swoje auto za pomocą najnowocześniejszych technologii i modyfikuj jego wygląd wedle własnego życzenia, zmieniając kolor lakieru, malowanie, rejestrację, felgi i naklejki. Niech twoje auto stanie się twoją wizytówką.
  • Technologia pościgów i uników: skorzystaj z najnowszej technologii pościgowych i zmieniaj strategie pościgu oraz ucieczki. Kierowcy wyścigowi wykorzystują turbosprężarki, zagłuszacze i emitery fal elektromagnetycznych, by uniknąć złapania. Wyposażenie policjantów, w tym emitery fal i kolczatki drogowe, oraz możliwości ustawienia blokady i wezwania helikoptera ułatwią stróżom prawa zatrzymywanie ściganych.

Źródło: Origin

Tagi: Electronic Arts | Need for Speed | Need for Speed: Rivals


Czytaj również

Star Wars: Squadrons
Czy leci z nami deweloper?
- recenzja
Anthem
Kiedy świat staje na głowie
- recenzja
A Way Out
Tworząc więzi
- recenzja
Polterświęta 2017
Fantastyczna choinka
Battlefield 1
Znowu pierwszy
- recenzja
Medal of Honor
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.