» Wieści » Naruto Online PL od 22 czerwca

Naruto Online PL od 22 czerwca

20-06-2017 10:47 | Wiktor 'Anzelm' Wieczorek

Naruto Online PL od 22 czerwca

Od 22. czerwca fani mangi Naruto będą mogli zagrać w polską wersję przeglądarkowej gry MMORPG Naruto Online.

Naruto Online to przeglądarkowa gra z gatunku Massively Multiplayer Online Role-Playing Game stworzona przez studia More Fun i CyberConnect 2. Gra miała swoją premierę 20 lipca 2016 roku, a w swoich wersjach językowych znają ją już mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Francji i Brazylii. Produkcja ma obecnie zarejestrowanych ponad 20 milionów użytkowników, a portal społecznościowy Facebook uznał ją za najlepszą grę przeglądarkową roku 2016. Dystrybutorem gry jest Oasis Games.

Naruto Online jest przeglądarkowym MMORPG bazującym w całości na motywach z mangi oraz serialu Naruto i jedyną tego typu grą opartą na oficjalnej licencji, którą zapewnia Namco Bandai. Dla fanów oznacza to tyle, że usłyszą w grze głosy postaci znane z anime, których projekty przygotowywali związani z przekładaniem tego serialu na język interaktywnej rozrywki artyści. Wezmą także udział w dokładnie odwzorowanych scenach z Naruto. Obecnie historia opowiadana w Naruto Online zamyka się w 9 rozdziałach pokrywających się z fabułą pierwowzoru. Developer Tencent zadbał zaś o to, by przełożyć całą historię, jaką znamy z mangi i serialu, na język taktycznej gry RPG łatwo dostępnej dla każdego – wystarczy tylko kilkuminutowa rejestracja.

W grze wcielamy się w jednego z pięciu awatarów, będących nowymi twarzami w uniwersum Naruto i władających jednym z pięciu żywiołów: wodą, ogniem, ziemią, powietrzem oraz błyskawicą. Nie oznacza to jednak, że nie gracze nie zaznają przyjemności wcielania się w Naruto, Sakurę, Sasuke, Kakashiego czy Hinatę. W miarę zdobywania doświadczenia i postępów wykonywaniu zadań odblokują bowiem kolejne postaci, które potem wykorzystają do stworzenia drużyny biorącej udział w efektownych starciach. W Naruto Online każdy będzie miał szansę wcielić do swojego zespołu ukochanego bohatera. Fani posiadający dużą wiedzę na temat relacji między postaciami w anime i mandze na pewno ucieszą się z faktu, że przenosi się ona na możliwości w grze – wojownicy należący w pierwowzorze do tego samego zespołu, zyskują w walkach opcję wykonywania dodatkowych, wspólnych kombinacji mocy.

Taktyczne pojedynki rozgrywane w turach, w których trzeba wykazać się umiejętnością dobrego komponowania drużyny, oraz podążanie za Naruto w kluczowych momentach jego nauki i walki z potężnymi ninja wraz z wykonywaniem misji uzyskiwanych od najważniejszych mieszkańców Konoha, są esencją rozgrywki w Naruto Online. Która toczy się w wielu trybach, nastawionych na współpracę z innymi graczami – jak zespołowa walka z niesamowicie groźnymi bossami czy eksploracja labiryntów i tym podobnych lokalizacji – czy stawanie z nim w szranki i toczenie prawdziwych pojedynków shinobi, pełnych efektownie przedstawionych jutsu.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Informacja prasowa
Tagi: Naruto | Naruto Online | MMORPG | Oasis Games | More Fun | CyberConnect 2


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.