» Wieści » Napoleon: Total War - pierwsze problemy

Napoleon: Total War - pierwsze problemy

26-02-2010 17:12 | Cubuk

Napoleon: Total War - pierwsze problemy
Dzisiaj miała miejsce premiera gry Napoleon: Total War. Z tej okazji SEGA opublikowała kolejny trailer na zaostrzenie apetytu. Tymczasem rzesze graczy zakupiło grę w sklepie i rozpoczęło swoją karierę jako wybitny generał… wróć. Rzesze graczy z Polski nie było w stanie uruchomić tej gry.

Zawinił Steam, jako że gra posiada specjalne narzędzia Steamworks, które, de facto, wymagają połączenia internetowego. Na szczęście z inicjatywą wyszło studio CD-Projekt i wydało oświadczenie dla zdenerwowanych fanów:

"Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym, ze względu na awarię platformy Steam, wystąpiły problemy przy instalacji gry Napoleon: Total Warw wersjach językowych na rynek polski, czeski i rosyjski. Jednocześnie pragniemy poinformować, że razem z firmą Sega i Steam podjęliśmy natychmiastowe kroki mające na celu jak najszybszą naprawę zaistniałej sytuacji.
Spodziewamy się, że problem zostanie rozwiązany dzisiaj w późnych godzinach wieczornych i jednocześnie pragniemy zapewnić wszystkich, którzy nabyli grę Napoleon: Total War, że wersja dostarczona przez CD Projekt jest kompletna i pozbawiona wad. Problem leży po stronie mechanizmu aktywacji elektronicznej i wkrótce zostanie usunięty.
UWAGA! Jeżeli w trakcie instalacji użytkownik wybierze język inny niż polski, rosyjski lub czeski, gra uruchomi się normalnie. Można również zmienić ustawienia gry po jej zainstalowaniu, klikając w panelu Steam prawym przyciskiem myszy na Napoleon: Total War -> wybrać „Właściwości" -> przejść do zakładki „Język" i wybrać np. angielski.
O postępach będziemy informować na bieżąco"
.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: CD-Action
Tagi: Steam | SEGA | Napoleon Total War | CD-Projekt


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

~yackta

Użytkownik niezarejestrowany
    napoleojn-problem
Ocena:
0
Witam- zainstalowałem tą gre i wszytsko jest piękne,tylko nie widać kursora-nie ma go po prostu, a na"czuja" nie da rady grać. Proszę o pomoc
02-04-2011 16:23
~maro

Użytkownik niezarejestrowany
    napoleon total war
Ocena:
0
kupilen gre ale nie mam kodu do instalowania pomuszcie
26-10-2011 15:34
~wwww

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
gra podczas intalacji zatrzymuje sie na 689 mb i dlaej nie chce isc a czas dochodzi do 23 h musze poczekac troche czy ta gra mi se nie zainstaluje ?? prosze o szybka pomoc
30-10-2011 10:54

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.