» Wieści » Najciekawsze gry w 2010 roku

Najciekawsze gry w 2010 roku

08-01-2010 19:53 | Bartek 'Dante' Dudek

Najciekawsze gry w 2010 roku
10. Assassin’s Creed II

Dante: Miałem okazję grać już w przygody Ezio na PS3 i naprawdę warto czekać na konwersję PC. Poprawiono chyba każdy element względem czasów Altaira, a nawet sam bohater wydaje się bardziej charyzmatyczny i łatwiej się z nim zżyć.

9. Brink

Po premierze Fallouta Bethesda zakasała rękawy i z całym impetem przystąpiła do produkcji nowego FPSa z elementami RPG. Powszechna renoma dewelopera i duże możliwości świadczą, że możemy spać spokojnie i czekać na Brink z entuzjazmem.

8. Metro 2033

Po premierze S.T.A.L.K.E.R.A w studiu odpowiedzialnym za produkcję ukraińskiego FPSa z elementami RPG nastąpił rozłam. Część twórców odeszła i rozpoczęła pracę nad nowym, ale bardzo podobnym do poprzedniego, projektem. Akcja Metro 2033 będzie miała miejsce w postapokaliptycznej Moskwie, a dokładniej w tytułowym metrze.

7. Splinter Cell: Conviction

Sam Fisher żyje! Ponoć Ubisoft musiał skasować całkowicie projekt i zacząć od początku. Teraz Conviction prezentuje się świetnie i odbiega trochę od kanwy serii, ale dzięki temu na pewno przyciągnie nowych graczy.

6. Medal of Honor

Nowy Medal of Honor, a może Call of Duty: Medal of Honor? Co tu dużo pisać, tym razem odrzucamy realia hitlerowskich podbojów i udamy się do Afganistanu, a potem... Modern Warfare 2, tyle wystarczy.

5. Mass Effect 2

Shepard po raz drugi. Lepiej, ciekawiej, jeszcze bardziej epicko. Stary ME i do tego masa ulepszeń. Czekamy z niecierpliwością.

4. BioShock 2

Po raz kolejny lądujemy w podwodnym Rapture. Teraz jednak nie jako przypadkowy rozbitek, a sam Big Daddy. Model walki i inne rozwiązania są wręcz takie same jak w poprzedniej części, ale czy to źle? NIE!

3. Fallout: New Vegas

Od premiery ostatniego Fallouta minęły już dwa lata. Gra zebrała wiele wyróżnień, a nawet tytuł gry roku 2008. Dodatki DLC przemilczmy, bo to był strzał w stopę, ale jeżeli Vegas powtórzy wyczyn podstawki to warto czekać.

2. Max Payne 3

Długo przeszło nam czekać na kolejne przygody Maxa. Młodość już za nami, ale mściwy policjant ponownie stanie na wysokości zadania. Czyżby jakieś przełomowe akcje związane z bullet time'em?

1. StarCraft II

Jedynka jest już obiektem kultu w Korei Południowej. Kto nie gra w StarCrafta ten jest tzw. "noobem". Blizzard wlecze się z produkcją sequela i co chwile słyszymy o przesunięciu daty premiery. Jednak to wciąż Blizzard, a ich produkcje zawsze są dopracowane i niesamowicie grywalne.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Unigamesity
Tagi: zestawienie | ciekawostka


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.