» Wieści » Nadchodzi crowdfunding Crossroads Inn

Nadchodzi crowdfunding Crossroads Inn

|

Nadchodzi crowdfunding Crossroads Inn

12 lutego na Kickstarterze rozpocznie się zbiórka środków na rozbudowę powstającej gry Crossroads Inn. Twórcy tego symulatora średniowiecznej tawerny chcą zebrać 30 tysięcy dolarów, by dodać jeszcze więcej zawartości przed premierą zaplanowaną na ostatni kwartał 2019 roku.

Za Crossroads Inn odpowiedzialne jest studio Kraker Unleashed – wewnętrzny zespół deweloperski firmy wydawniczej Klabater, która jeszcze niedawno była częścią CDP, a dziś jest samodzielną spółką. W grze wcielimy się we właściciela średniowiecznego zajazdu, który nie tylko będzie musiał zmagać się z codziennymi trudami prowadzenia lokalu gastronomicznego, ale znajdzie się w centrum epickiej przygody przyniesionej przez biesiadujących u niego podróżników.

Crossroads Inn ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Michał Gembicki, prezes Klabatera, tak przedstawił zapowiedź zbiórki:

Zainteresowanie graczy produkcją Crossroad Inn przerosło nasze oczekiwania, co bardzo nas cieszy, ale także zobowiązuje do oddania w ich ręce ambitnej i ciekawej propozycji, która spełni ich wysokie oczekiwania. Zdecydowaliśmy więc zaangażować naszą społeczność i dotrzeć do nowych fanów poprzez zorganizowanie akcji crowdfundingowej na Kickstarterze. Naszym celem jest zebranie 30 tysięcy USD. Środki te pozwolą nam na rozbudowę gry i dodanie elementów, które z pewnością uprzyjemnią rozgrywkę. Chcemy m.in. zwiększyć ilości tzw. cut-scen, rozbudować warstwę muzyczną oraz zatrudnić najwyższej klasy lektorów. Wszystko po to, aby tytuł dotarł do jak największej liczby pasjonatów średniowiecza.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: informacja prasowa
Tagi: Kraken Unleashed | Kickstarter | Klabater | Crossroads Inn


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.