» Moonlighter

Moonlighter

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

Moonlighter
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Moonlighter
Producent: Digital Sun
Wydawca: 11 bit studios
Data premiery (świat): 29 maja 2018
Wymagania sprzętowe: Intel(R) Core(TM)2 Quad 2.7 GHz, 4 GB RAM, GeForce GTX 260
Strona WWW: moonlighterthegame.com/
Platformy: PC, Nintendo Switch,

Każda przygoda musi się opłacić.

Dawno temu, podczas prac archeologicznych, odkryto szereg tajemniczych wrót. Ludzie szybko zrozumieli, że prowadzą one do innych światów i wymiarów. Niebawem powstała tam również niewielka, kupiecka wioska o nazwie Rynoka – a jej głównym przeznaczeniem stało się zaopatrywanie poszukiwaczy przygód, dla których brawura i obietnica bogactwa były silniejsze niż zdrowy rozsądek...

Moonlighter to RPG akcji z elementami rogue-lite. Wciel się w postać Willa, głodnego przygód sklepikarza, który marzy by zostać bohaterem.

Prowadź sklep

Kieruj swoim małym przedsiębiorstwem: wystawiaj przedmioty na sprzedaż, ustalaj ich ceny, zarządzaj zapasami złota, zatrudniaj pomocników i ulepszaj swój sklep! Bądź jednak ostrożny – w wiosce kręcą się podejrzani osobnicy, którzy mogą chcieć położyć swoje lepkie palce na Twoich towarach!

Walcz stylowo

Starcia z zastępami przeciwników i bossów mogą okazać się nie lada wyzwaniem! Aby w pełni wykorzystać rozbudowany system walki, musisz poznać wszystkie jego niuanse. Używaj zróżnicowanego uzbrojenia, ucz się zachowań przeciwników i wykorzystuj elementy otoczenia, aby zdobyć przewagę! Na pewno uda Ci się wypracować styl dopasowany idealnie do Ciebie!

Przywróć świetność Rynoce

Dzięki Tobie Rynoka może znowu odżyć! Poznaj mieszkańców osady i pomóż im w założeniu ich własnych sklepów. Nie tylko będą Ci wdzięczni, ale chętnie zaoferują szereg przydatnych usług!

Twórz i zaklinaj

System wytwarzania i zaklinania przedmiotów jest kluczowy dla Twoich postępów. Dzięki mieszkańcom wioski twórz nowe typy uzbrojenia oraz pancerze, a później wzmocnij je potężnymi zaklęciami. Stwórz styl rozgrywki uszyty na Twoją miarę!

Zdobywaj łupy

Poprzez bramy dotrzesz do światów pełnych egzotycznych przedmiotów! Zdobywaj zasoby, uzbrojenie i osobliwe artefakty. Nie zdołasz jednak unieść wszystkiego. Zdecyduj, co jest dla Ciebie najcenniejsze, wykorzystując unikalny system zarządzania ekwipunkiem.

Eksploruj Światy

Wrota prowadzą do odmiennych światów. Każda wyprawa będzie niepowtarzalna i wymusi na Tobie szereg wyborów. Nigdy nie wiesz, co czyha za kolejnymi drzwiami... właśnie dlatego musisz być przygotowany na wszystko!

Źródło: Opis wydawcy

Tagi: 11 bit studios | Digital Sun | Moonlighter


Czytaj również

Frostpunk – The Last Autumn
Na pięć minut przed zimą
- recenzja
Moonlighter
Każda przygoda musi się opłacać
- recenzja
Frostpunk
Zima nadeszła
- recenzja
This War of Mine
Gra o ciągłym przegrywaniu
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.