» Wieści » Modern Warfare 2 Resurgence zapowiedziany

Modern Warfare 2 Resurgence zapowiedziany

14-05-2010 09:30 | Michał 'Charger' Mularski

Modern Warfare 2 Resurgence zapowiedziany
Activision ujawniło informacje dotyczące drugiego DLC do Call of Duty: Modern Warfare 2. Rozszerzenie zatytułowane Resurgence wzbogaci rozgrywkę o pięć nowych map do trybu multiplayer. By uczcić to wydarzenie, odbędą się dwa weekendy z podwójnie naliczanym doświadczeniem. Pierwszy rozpocznie się w piątek 28 maja, a drugi tydzień później - 4 czerwca.

Dwie z pięciu nowych plansz są dobrze znane z pierwszego Moder Warfare, są nimi Vacant i Strike. Trzy nowe poziomy to kolejno Trailer Park, Carnival i Fuel. Trailer Park to "super skondensowana" lokacja, w której gracz będzie się przebijał przez park pełen opuszczonych przyczep kempingowych. Carnival to wesołe miasteczko, pełne kolejek, rollercasterów i tym podobnych atrakcji. Zamykająca listę mapa Fuel została określona jako raj dla snajperów. Ta rafineria ropy jest pełna otwartych przestrzeni, a jej charakter jest "zupełnie unikatowy" w porównaniu z reszta zwartości add-on'a.

Niestety Resurgence został jak na razie zapowiedziany tylko dla Xbox 360, na którym ukarze się 3 czerwca. Na PC i PS3 paczka zawita zapewne jakiś miesiąc później.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: vg247
Tagi: Call of Duty: Modern Warfare 2 | Activision


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.