» Wieści » Mnóstwo nowych informacji o Heroes VI - pierwsi w Polsce!

Mnóstwo nowych informacji o Heroes VI - pierwsi w Polsce!

17-12-2010 14:12 | Michał 'Charger' Mularski

Mnóstwo nowych informacji o Heroes VI - pierwsi w Polsce!
Jako pierwsi w Polsce dotarliśmy do specjalnych materiałów poświęconych najnowszej odsłonie serii Heroes. Mnóstwo nowych informacji o szóstej części legendarnej turówki znajdziecie w tym pliku PDF.

Co więc nowego dowiedzieliśmy się o "Hirołsach"? Gra będzie się składała z pięciu połączonych ze sobą kampanii, które poprzedzone zostaną krótki prequlem. Fabuła powiązana będzie ze zmartwychwstaniem legendarnego Archanioła, który zginął podczas wojen pradawnych. Pod przykrywką przygotowań do walki z demonem, zbiera on swoje siły i dawną moc by przejąć kontrolę nad światem Ashan. Nie docenia on jednak siły ludzkiej dynastii Griffin. Według twórców opowieść ta jest pełna walki o władzę, intryg i zdrady.

Wiadomo, iż w zabawie pojawi się pięć frakcji (po jednej dla każdej z kampanii), jak na razie jednak potwierdzono tylko cztery. Są nimi Haven (Schronienie), Necropolis (Nekropolia), Inferno (Piekło) i Stronghold (Twierdza). Możemy liczyć na powrót starych bohaterów takich jak np. Sandro czy Kiril. Nie zabraknie też dobrze znanych jednostek. Gryfom, wampirom, liczom, diabłom czy harpiom będą wtórowały jednak zupełnie nowe kreatury.

Dokładniejsze informacje znajdziecie w wyżej wspomnianym pliku PDF. Nowe screeny z gry znajdują się natomiast już w naszej galerii.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Might and Magic | Might & Magic: Heroes VI


Czytaj również

Komentarze


~Szatany

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Nie heaven (niebo) tylko haven (schronienie).
17-12-2010 16:33
~Szatany

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Nie sandro tylko sandor - nowa postać bohater orków
Nie ma na chwilę obecną potwierdzonych diabłów. Być może pojawią się jako bossowie, ale w jednostach inferno nie figurują.
Sprawdzajcie dokładniej co piszecie na przyszłość proszę.
17-12-2010 16:35
Umbra
   
Ocena:
0
Co za dupa się robi w tych hirołsach, już w piątej części było mniej frakcji niż w trójce a teraz ma być "aż" pięć? No bez jaj...
17-12-2010 19:39
earl
   
Ocena:
0
Mnie interesuje jednak następująca rzecz - czy są jakieś plany aby stworzyć 10 część "Might and Magic"? Herosi mnie jakoś zbytnio nie kręcą.
17-12-2010 22:08
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
W dodatku ma być więcej.

Pierwsi - nie licząc fanowski serwisów typu Kwasowa Grota, Jaskinia Behemota czy Tawerna Heroes... :P
18-12-2010 13:49
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
@earl
Naprawde Cie to interesuje, majac w pamieci XIX?
18-12-2010 15:38
earl
   
Ocena:
0
Jaką XIX? Chyba IX? Ale fakt, że był to kicz, to jednak ja oceniam tę serię przez pryzmat VII i VIII. A nie zaprzeczysz chyba, że były to części na wysokim poziomie?
19-12-2010 20:35

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.