» Wieści » Mity ożywają na nowo w zwiastunie Age of Mythology: Retold

Mity ożywają na nowo w zwiastunie Age of Mythology: Retold

|

Mity ożywają na nowo w zwiastunie Age of Mythology: Retold

Jeszcze w tym roku do sprzedaży ma trafić nowa wersja kultowej strategii Age of Mythology, zatytułowana Age of Mythology: Retold. Pokierujemy w niej armiami wypełnionymi fantastycznymi istotami z mitów o Grecji, Egipcie, Skandynawii oraz Atlantydzie, a twórcy obiecują, że otrzymamy kilka kampanii zawierających w sumie około pięćdziesięciu misji. Zachęcamy do obejrzenia trailera tej produkcji!

Zapowiedź:

Age of Mythology: Retold to gra twórców wielokrotnie nagradzanej serii Age of Empires, wykraczająca poza historię do mitycznej ery, w której bogowie, potwory i ludzie ścierali się ze sobą. Retold to epickie i innowacyjne doświadczenie zarówno dla weteranów, jak i nowicjuszy, łączące najlepsze elementy z uwielbianego przez fanów Age of Mythology i standardów wizualnych oraz założeń rozgrywki współczesnych strategii czasu rzeczywistego. Zabezpiecz swoje królestwo, dowódź legendarnymi potworami i wezwij moc bogów, aby zmiażdżyć wrogów.

Czy staniesz się bohaterem mitów?Wezwij bogów
Wybierz swoich bogów z greckiego, nordyckiego, egipskiego lub atlantydzkiego panteonu. Zniszcz swoich wrogów, przywołując potężne burze z piorunami, trzęsienia ziemi, a nawet słynnego smoka Nidhögga. Możesz też wezwać odżywcze deszcze i ochronne driady, aby pomóc twojemu ludowi rozwijać się i prosperować.

Uwolnij potwory
Uwolnij centaury, trolle, mumie i inne. Od ozdobionych klejnotami krokodyli, które wykorzystują moc słońca, po potężne jednookie cyklopy – będziesz dowodzić różnorodnymi jednostkami inspirowanymi wielkimi mitologiami świata.

Epickie mitologiczne uniwersum
Wyrusz na wiele kampanii na przestrzeni 50 misji, które zabiorą cię przez rozległy, mityczny świat: oblegaj potężne mury Troi, walcz z olbrzymami na zamarzniętych pustkowiach Midgardu i odkryj tajemnice Ozyrysa w ruchomych piaskach Egiptu. Zostań bohaterem mitu – a nawet bogiem.

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Age of Mythology: Retold | Age of Mythology


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.