» Wieści » Metro: Last Light za darmo na Steam

Metro: Last Light za darmo na Steam

|

Metro: Last Light za darmo na Steam

Do poniedziałku 25 maja, do godziny 19:00 użytkownicy sklepu Steam mogą za darmo dodać do swoich bibliotek, z okazji dziesięciolecia od momentu wydania, postapokaliptyczną pierwszoosobowa strzelankę z elementami survival horroru Metro: Last Light w wersji Complete Edition. Produkcja ta jest inspirowana książkami autorstwa Dimitrija Glukhovsky'ego.

Jest rok 2034. Głęboko poniżej ruin postapokaliptycznej Moskwy biegnie sieć tuneli Metra, gdzie resztka ocalałych przedstawicieli ludzkiej rasy walczy o przetrwanie w obliczu śmiertelnego zagrożenia z zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Krwiożercze mutanty czają się w mrocznych katakumbach, jak i na wymarłej powierzchni, gdzie pod zatrutym niebem szaleją toksyczne wichry. Tymczasem skłócone frakcje mieszkańców Metra, zamiast się zjednoczyć, pogrążyły się w wojnie o pełnię władzy, którą ma zagwarantować ocalała instalacja militarna w bunkrze D6. Wzmaga się konflikt wewnętrzny, którego skutkiem może być ostateczne wyginięcie gatunku ludzkiego.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Nazywasz się Artem. Przygnieciony ciężarem winy, lecz wspierany nadzieją, trzymasz w dłoniach klucz do przetrwania naszego gatunku: ostatni promień światła w najczarniejszej godzinie…

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Steam
Tagi: Steam | Metro: Last Light


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.