» Metro Exodus

Metro Exodus

Dodał: Jan 'gower' Popieluch

Metro Exodus
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Metro Exodus
Seria wydawnicza: Metro Exodus
Producent: 4A Games
Wydawca: Deep Silver
Dystrybutor polski: Techland
Data premiery (świat): 15 lutego 2019
Data premiery (Polska): 15 lutego 2019
Wymagania sprzętowe: Core i5-2550K 3.4GHz FX-8320; GeForce GTX 670 Radeon HD 7950; 8 GB RAM; Windows 10 64-bit; 60 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Strona WWW: www.metrothegame.com
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Sugerowana cena wydawcy: 199,90 zł

Ćwierć wieku temu wojna nuklearna spustoszyła glob. Tunele metra zrujnowanej Moskwy dają schronienie kilku tysiącom ocalałych, którzy kurczowo trzymają się czegoś, co można nazwać namiastką normalnego życia.

Wielu doświadczyło już okrucieństwa wojny domowej, nieobca im też jest walka ze zmutowanymi bestiami i nadprzyrodzonymi okropieństwami.

Ale ty – Artem, musisz uciec z metra i poprowadzić grupę Spartan na niesamowitą wyprawę przez kontynent. Gdzieś na wschodzie Rosji na pewno jest miejsce, gdzie moglibyście wieść spokojne życie. Musi być.

Metro Exodus to epicka, napędzana fabułą pierwszoosobowa gra akcji łącząca elementy skradanki i otwartej walki z eksploracją i survival horrorem. Dzieło studia 4A Games to jeden z najbardziej angażujących światów, jakie kiedykolwiek powstały na potrzeby gier.

Eksploruj rosyjskie bezdroża na rozległych, otwartych mapach i daj się pochłonąć ekscytującej opowieści rozgrywającej się na przestrzeni roku. Na własne oczy zobacz post nuklearną wiosnę, lato, jesień i zimę. Ta największa przygoda w serii kontynuuje historię Artema – bohatera z powieści Dmitrija Głuchowskiego.

Cechy charakterystyczne:

  • Niesamowita podróż — wsiądź na pokład Aurory, zmodyfikowanej lokomotywy parowej i wspólnie z grupką ocalałych poszukajcie na wschodzie nowego miejsca do zamieszkania.
  • Walka o przetrwanie — wciągająca historia łącząca klasyczną rozgrywkę, znaną z poprzednich odsłon z nowymi, otwartymi mapami.
  • Piękny, niebezpieczny świat — eksploruj post-apokaliptyczne, dzikie tereny Rosji, ożywiane przez oszałamiający cykl dnia i nocy oraz zmienne warunki pogodowe.
  • Śmiertelnie niebezpieczna walka i skradanie — modyfikuj arsenał za pomocą znalezionych materiałów i rzuć się w wir walki z ludźmi i mutantami.
  • Czyny wpływające na losy towarzyszy — nie wszyscy doczekają końca podróży, a twoje decyzje będą niosły konsekwencje.
  • Niesamowita atmosfera i klimat — płomień świecy pochłaniany przez mrok... walka o każdy oddech w zamarzającej masce przeciwgazowej... skowyt mutanta niosący się w dziczy – Metro przerazi cię, jak żadna inna gra...

Źródło: Opis dystrybutora

Tagi: Metro Exodus | Metro | 4A Games | Deep Silver | Techland


Czytaj również

Metro Exodus
Kiedy Metro przestaje wystarczać
- recenzja
Metro Exodus – Sam's Story
Gdzie Tom nie może, tam Sama pośle
- recenzja
Gamescom 2023 – Część I
Święto gier w Kolonii
Dying Light 2: Stay Human
Znakomite deja vu
- recenzja
Outward – The Three Brothers
Outward nadal zachwyca
- recenzja
Outward – The Soroboreans
Akademia Soroboreańska zaprasza
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.