» Medal of Honor

Medal of Honor

Dodał: Tomasz 'Landovsky' Mendyka

Tytuł: Medal of Honor
Producent: EA Games
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Dystrybutor polski: Electronic Arts Polska
Data premiery (świat): 12 października 2010
Data premiery (Polska): 15 października 2010
Wymagania sprzętowe: Pentium D 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 GT lub lepsza), 9 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Nośnik: 1 DVD
Strona WWW: www.medalofhonor.com
Platformy: PC
Sugerowana cena wydawcy: 149,90 zł

Medal of Honor - chyba najpopularniejszy drugowojenny FPS. Za początki tejże marki uznaje się rok 1999, ale pierwsza gra spod tego szyldu wyszła na PC w 2002 roku. MoH uznaje się również za ojca serii Call of Duty.

Akcja gry przenosi nas do Afganistanu. Jak mówią twórcy, stawiają na realizm, toteż operacje, w których przyjdzie nam wziąć udział są wzorowane na tych, które zostały faktycznie przeprowadzone.

Najnowsza odsłona ma być sporym odświeżeniem dla serii - w końcu rozgrywać się będzie w czasach współczesnych, a nie - tak jak wcześniej - podczas II wojny. Nasz bohater jest członkiem elitarnej jednostki Tier 1. Zadaniem tego organu U.S. Army jest przecieranie szlaku dla jednostek właściwych - Marines czy też Rangersów. Ich znakiem rozpoznawczym jest to, że... nie mogą się wyróżniać. Tym samym zazwyczaj ubrani są w cywilne ubrania, a nie w mundury z flagą Stanów Zjednoczonych na ramieniu.

Jak przystało na oddziały specjalne, dostaniemy również kilka gadżetów. Te na razie nie są znane - ujawniono jak na razie tylko noktowizor, co nie jest niczym nadzwyczajnym.

Ciekawie ma się sprawa z silnikiem gry - a właściwie z silnikami. Dla trybu single oraz multi zostały przewidziane dwa różne - tak więc w pojedynkę przyjdzie nam uświadczyć Unreal Engine 3 (tworzeniem kampanii zajmie się EA LA), natomiast grając z innymi żywymi graczami - ponownie zobaczymy możliwości autorskiego silnika studia DICE, czyli Frostbite (multi w całości będzie dziełem twórców serii Battlefield).

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Medal of Honor

Filmy

» "emotional" trailer
» Gameplay
» Limited Edition Trailer
» Linkin Park teaser
» Medal of Honor- Sniper Gameplay
» Multiplayer
» Medal of Honor - przyjaciele z daleka


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.