» Wieści » Medal of Honor: 2 miliony w 2 tygodnie

Medal of Honor: 2 miliony w 2 tygodnie

03-11-2010 10:20 | Krzysztof 'Valandil Falassion' Górski

Medal of Honor: 2 miliony w 2 tygodnie
EA opublikowało właśnie swój raport finansowy za poprzedni kwartał bieżącego roku. Jedna z ciekawszych informacji dotyczy sprzedaży najnowszej części Medal of Honor. Gra w ciągu zaledwie 2 tygodni od premiery (12.10) rozeszła się w liczbie ponad 2 milionów egzemplarzy.

W trakcie kwartalnej konferencji z analitykami finansowymi John Riccitello, dyrektor generalny EA, przyznał, że taki wynik przekroczył oczekiwania wydawcy, ale dzięki temu seria może być z powodzeniem kontynuowana w przyszłości.

Szef EA skomentował przy okazji słabe oceny niektórych recenzentów, stwierdzając, że "pochodzą one z bardzo wąskiego, demograficznego grona i równoważone są przez ilość osób, jaka zakupiła grę."

Jego zdaniem średnia ocen w granicach 70% jest bardzo dobrym wynikiem, a najnowszemu Medal of Honor udało się trafić do masowego odbiorcy - nie licząc niewielkiej grupy graczy, w tym również reprezentujących ich recenzentów, którzy przy grach FPS spędzają 80-90 godzin tygodniowo i są bardzo związani z tym segmentem.

Pełna treść raportu jest dostępna pod tym adresem.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: IGN
Tagi: Medal of Honor | Electronic Arts


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.