» Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda

Dodał: Shadov

Mass Effect: Andromeda
-
Ocena użytkowników
Średnia z 0 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Mass Effect: Andromeda
Seria wydawnicza: Mass Effect
Producent: BioWare
Wydawca: Electronic Arts
Dystrybutor polski: Electronic Arts Polska
Data premiery (świat): 21 marca 20170
Data premiery (Polska): 23 marca 2017
Strona WWW: www.masseffect.com/pl-pl
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
Sugerowana cena wydawcy: 199,99 zł

Mass Effect: Andromeda zabiera graczy poza Drogę Mleczną, do Andromedy. Czeka ich tam walka o nowy dom we wrogim środowisku, w którym to MY jesteśmy obcymi.

Graj jako Pionier przewodzący oddziałowi szkolonych przez wojsko badaczy i korzystaj z rozbudowanych systemów rozwoju i personalizacji postaci. Oto kolejny rozdział w dziejach ludzkości. Wybory gracza zdecydują, czy zdołamy przetrwać w galaktyce Andromedy.

W miarę poznawania jej tajemnic i z nadziejami jakie pokłada w tobie ludzkość przyjdzie ci zadać sobie pytanie... Jak daleko się posuniesz?

Cechy gry:

Zostań Pionierem. Wytycz własny kurs w nowej, niebezpiecznej galaktyce. Odkrywaj tajemnice Andromedy i poznawaj pełne życia, obce światy podczas poszukiwań nowego domu dla ludzkości.

Powróć do ukochanego uniwersum serii Mass Effect. Poprowadź pierwszych ludzi w Andromedzie podczas poszukiwań naszego nowego domu. W nowym rozdziale serii Mass Effect będziesz poznawać i werbować zupełnie nowe, interesujące postacie, poznając szeroko zakrojoną kosmiczną sagę pełną tajemnic i galaktycznych konfliktów.

Walcz jak nigdy wcześniej. Możliwe do zniszczenia elementy otoczenia, zwiększające pionowy wymiar rozgrywki wzmocnione skoki oraz zupełnie nowe uzbrojenie i zdolności biotyczne sprawiają, że walka jest tu bardziej pasjonująca niż kiedykolwiek.

Graj po swojemu. Stwórz potężnego bohatera z niesamowitym uzbrojeniem, mocami i technologią. Drzewko rozwoju zdolności daje teraz znacznie większe możliwości personalizacji postaci i dostosowywania jej rozwoju do swojego stylu gry, dzięki czemu nie powstrzymają cię nawet najpotężniejsi wrogowie.

Dołącz do sił APEX. Gra wieloosobowa w Mass Effect: Andromeda to oparte na klasach starcia 4-osobowych, współpracujących ze sobą oddziałów. Połącz siły z trójką znajomych, żeby zmierzyć się z wrogiem i chronić interesy Inicjatywy Andromeda.

Źródło: Opis dystrybutora

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Mass Effect: Andromeda | BioWare | Electronic Arts | Mass Effect


Czytaj również

Anthem
Kiedy świat staje na głowie
- recenzja
Mass Effect: Andromeda
Chciałabym, ale się boję
- recenzja
Mass Effect 2
Nadszedł czas na samobójczą misję
- recenzja
Star Wars: Squadrons
Czy leci z nami deweloper?
- recenzja
Graliśmy w Anthem
Kiedy Iron Man to już za mało
- pierwsze wrażenia
A Way Out
Tworząc więzi
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.