» Wieści » Marvel's Spider-Man Remastered pokazane na nowym trailerze wersji PC

Marvel's Spider-Man Remastered pokazane na nowym trailerze wersji PC

21-07-2022 11:47 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Marvel's Spider-Man Remastered pokazane na nowym trailerze wersji PC

12 sierpnia bieżącego roku na PC zadebiutuje kolejna gra z PlayStation, a mianowicie Marvel's Spider-Man Remastered. W sieci zamieszczono kolejną zapowiedź pecetowej wersji przygód Pajączka, za sprawą której przedstawiono, w jaki sposób tytuł ten zyska poprzez wydanie na komputerach osobistych. Zachęcamy do oglądania – zwiastun jest dostępny w rozszerzeniu wieści.

Oto cechy pecetowego wydania gry:

Zoptymalizowana grafika na PC
Korzystaj z licznych opcji pozwalających dopasować jakość grafiki do różnych urządzeń, odblokowanego limitu klatek na sekundę oraz obsługi innych technologii, w tym zwiększającej wydajność NVIDIA DLSS i poprawiającej jakość obrazu NVIDIA DLAA.

Odbicia z użyciem śledzenia promieni oraz ulepszone cienie
Zobacz, jak miasto ożywa dzięki ulepszonym cieniom i przepięknym odbiciom z użyciem śledzenia promieni w różnych trybach jakości do wyboru.

Obsługa monitorów UltraWide
Podziwiaj kinowe ujęcia Marvelowskiego Nowego Jorku dzięki obsłudze różnych konfiguracji ekranu, w tym proporcji 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 i 48:9.

Sterowanie i personalizacja
Poczuj, jak to jest być Spider-Manem, dzięki realistycznym efektom dotykowym i dynamicznym efektom „Trigger” kontrolera PlayStation DualSense™ podłączonego do złącza USB. Korzystaj z pełnej obsługi myszy i klawiatury z różnymi opcjami personalizacji sterowania.

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Marvel's Spider-Man Remastered


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.