» Marvel's Spider-Man Remastered

Marvel's Spider-Man Remastered

Dodał: Tomasz 'Asthariel' Lisek

Marvel's Spider-Man Remastered
8.5
8.5
Ocena użytkowników
Średnia z 1 głosów
-
Twoja ocena
Mają na liście życzeń: 0
Mają w kolekcji: 0
Obecnie grają: 0

Dodaj do swojej listy:
lista życzeń
kolekcja
obecnie gram
Tytuł: Marvel's Spider-Man Remastered
Producent: Insomniac Games, Nixxes Software
Wydawca: PlayStation PC LLC
Data premiery (świat): 12 sierpnia 2022
Data premiery (Polska): 12 sierpnia 2022
Wymagania sprzętowe: System operacyjny: Windows 10 64-bit Procesor: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz lub AMD ekwiwalent Pamięć: 8 GB RAM Karta graficzna: NVIDIA GTX 950 lub AMD Radeon RX 470 DirectX: Wersja 12 Miejsce na dysku: 75 GB dostępnej przestrzeni
Sugerowana cena wydawcy: 259 zł

Marvel's Spider-Man Remastered – gra stworzona przez Insomniac Games we współpracy z Marvelem – trafi również na PC dzięki wersji opracowanej przez Nixxes Software. Wyrusz do Marvelowskiego Nowego Jorku i wciel się w doświadczonego pajęczego bohatera, dla którego starcia ze złoczyńcami i przestępczością to chleb powszedni. Poznasz historię Petera Parkera, który próbuje pogodzić chaotyczne życie osobiste z zawodowym, podczas gdy na jego barkach spoczywa los całego miasta.

Główne cechy

Be Greater
Kiedy w Marvelowskim Nowym Jorku pojawiają się potężni złoczyńcy, dochodzi do zderzenia światów Petera Parkera i Spider-Mana. By ocalić miasto i bliskich, musi on wznieść się na wyżyny swoich możliwości.

Poczuj się jak Spider-Man
Po ośmiu latach w skórze Spider-Mana Peter Parker jest specjalistą od zwalczania przestępczości. Poczuj pełnię mocy bardziej doświadczonego Spider-Mana dzięki improwizacyjnemu systemowi walki, dynamicznym wyczynom akrobatycznym, systemowi płynnego przemieszczania się po mieście oraz interakcjom z otoczeniem.

Zderzenie światów
W tej pełnej akcji oryginalnej historii dochodzi do zderzenia światów Petera Parkera i Spider-Mana. W nowym uniwersum pajęczego superbohatera kultowe postacie z życia Petera i Spider-Mana uległy zmianie, dzięki czemu znajomi bohaterowie otrzymali wyjątkowe role.

Marvelowski Nowy Jork twoim placem zabaw
Nowy Jork w Marvel’s Spider-Man wygląda jak prawdziwy! Mknij przez pełne życia dzielnice i zachwycaj się słynnymi miejscami na Manhattanie oraz kultowymi Marvelowskimi obiektami. Wykorzystuj otoczenie, by pokonywać złoczyńców, wykonując niewiarygodne eliminacje rodem z filmów akcji.

Ciesz się zawartością Miasta, które nie śpi
Poznaj kontynuację opowieści z Marvel’s Spider-Man Remastered, wyruszając z Peterem Parkerem na przygodę w Marvel’s Spider-Man: Miasto, które nie śpi – dodatku zawierającym trzy rozdziały z nowymi misjami i wyzwaniami.

Funkcje na PC

Zoptymalizowana grafika na PC
Korzystaj z licznych opcji pozwalających dopasować jakość grafiki do różnych urządzeń, odblokowanego limitu klatek na sekundę oraz obsługi innych technologii, w tym zwiększającej wydajność NVIDIA DLSS i poprawiającej jakość obrazu NVIDIA DLAA. Wspierana jest również technologia skalowania AMD FSR 2.0.

Odbicia z użyciem śledzenia promieni oraz ulepszone cienie*
Zobacz, jak miasto ożywa dzięki ulepszonym cieniom i przepięknym odbiciom z użyciem śledzenia promieni w różnych trybach jakości do wyboru.

Obsługa monitorów UltraWide**
Podziwiaj kinowe ujęcia Marvelowskiego Nowego Jorku dzięki obsłudze różnych formatów, w tym proporcji 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 i 48:9 ze wsparciem konfiguracji z trzema monitorami przy użyciu NVIDIA Surround i AMD Eyefinity.

Sterowanie i personalizacja
Poczuj, jak to jest być Spider-Manem, dzięki realistycznym efektom dotykowym i dynamicznym efektom „Trigger” kontrolera PlayStation DualSense™ podłączonego do złącza USB. Korzystaj z pełnej obsługi myszy i klawiatury z różnymi opcjami personalizacji sterowania.

*Wymaga zgodnego komputera PC i monitora.
**Wymaga zgodnego komputera PC.

Tagi: Marvel's Spider-Man Remastered


Czytaj również

Marvel's Spider-Man Remastered
Niesamowity Człowiek-Pająk znowu w akcji
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.