» Wieści » Marvel's Guardians of the Galaxy za darmo na Epicu

Marvel's Guardians of the Galaxy za darmo na Epicu

|

Marvel's Guardians of the Galaxy za darmo na Epicu

Na stronie Epic Games Store jest obecnie rozdawany kolejny darmowy tytuł – tym razem do naszych bibliotek można dodać Marvel's Guardians of the Galaxy, chwaloną i dobrze ocenianą grę akcji opowiadającą o tytułowych kosmicznych bohaterach z uniwersum Marvela. Tytuł ten będzie dostępny dla użytkowników serwisu do środy 10 stycznia.

Opis:

Odpal silniki i rusz w szaloną podróż przez kosmos w zupełnie nowej odsłonie przygód Marvel: Strażnicy Galaktyki. W tej trzecioosobowej przygodowej grze akcji wcielasz się w Star-Lorda, który dzięki swojemu śmiałemu, choć wątpliwemu przywództwu zdołał nakłonić do współpracy dziwaczną ekipę nieoczekiwanych bohaterów. Jakiś palant (na pewno nie ty) zapoczątkował serię katastrofalnych wydarzeń i tylko ty możesz utrzymać nieprzewidywalnych Strażników razem na tyle długo, by powstrzymać całkowity międzyplanetarny krach. Używaj pistoletów żywiołów, zespołowych ataków czy napędzanych odrzutowymi butami kopnięć – wykorzystuj wszystkie możliwości.

Jeśli myślisz, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, to czeka cię mnóstwo niespodzianek, a konsekwencje twoich działań sprawią, że Strażnicy będą musieli mieć się na baczności. Dzięki oryginalnej fabule gry Marvel: Strażnicy Galaktyki napotkasz nowe potężne istoty i wyjątkowe wersje znanych postaci uwikłane w walkę o losy galaktyki. Nadszedł czas, by pokazać wszechświatowi, na co cię stać.

Dasz radę! Chyba.

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

 

 

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Źródło: Epic Games Store Twitter
Tagi: Marvel's Guardians of the Galaxy | Epic Games Store


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.